Menu Výrobci Přejít na filtr

Schlüter dvousložkové lepidlo Kerdi-Coll-L 4,25 kg

Dvousložkové těsnicí lepidlo.

obrázky mohou být ilustrační
ss_prod_kerdicoll_L_r_tif_rdax_55.jpg
ss_schn_kerdicoll_bpleu_r_rdax_55.jpg
ss_inst_kerdicoll00001_001_q_rdax_55.jpg
kerdi-coll-zeichnung_rdax_90.png
ss_inst_kerdicoll00001_004_q_rdax_55.jpg
ss_prod_kerdicoll_L_r_tif_rdax_55.jpg
ss_schn_kerdicoll_bpleu_r_rdax_55.jpg
ss_inst_kerdicoll00001_001_q_rdax_55.jpg
kerdi-coll-zeichnung_rdax_90.png
ss_inst_kerdicoll00001_004_q_rdax_55.jpg
Kód výrobku 601280076
VýrobceiSchlüter

Systémová řešení pro izolaci, separaci, odvodnění a kročejovou izolaci dlažeb.

Parametry produktu:
Váha
4.25 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
1 116 Kč
922 Kč
Expedice:
skladem 103 ks
ks 

Popis Schlüter dvousložkové lepidlo Kerdi-Coll-L 4,25 kg

Schlüter®-KERDI-COLL-L je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

Je vhodné pro lepení a utěsnění spojů pásů Schlüter®-KERDI přeplátováním. Dále lze provést těsné slepení napojení a spojů na sraz izolačními páskami Schlüter®-KERDI-KEBA na Schlüter®-KERDI, Schlüter®-DITRA 25, Schlüter®-DITRA-HEAT, Schlüter®- KERDI-BOARD a ukončovací profily Schlüter®-BARA.

Ve spojení s materiály Schlüter®-KERDI, Schlüter®-DITRA 25, Schlüter®-DITRA-HEAT nebo Schlüter®-KERDI-BOARD a příslušnými páskami Schlüter®-KERDI-KEBA vzniká ověřená kontaktní izolace.

Vlastnosti Schlüter dvousložkové lepidlo Kerdi-Coll-L 4,25 kg

Schlüter®-KERDI-COLL-L se skládá z akrylátové disperze bez ředidel (Schlüter®- KERDI-COLL-A) s objemovou hmotností 1,0 kg/l a z cementového reaktivního prášku (Schlüter®-KERDI-COLL-RL) se sypkou hmotností 1,2 kg/l, které se při zpracování smíchají.

Schlüter®-KERDI-COLL-L lze ve spojení se Schlüter®-KERDI, Schlüter®-DITRA 25, Schlüter®-DITRA-HEAT nebo Schlüter®-KERDI-BOARD a s příslušnými izolačními páskami Schlüter®-KERDI-KEBA použít v oblasti stěny a podlahy v interiéru i v exteriéru (kromě Schlüter®-KERDI-BOARD). Použitelnost materiálů je nutné ve zvláštních případech řešit individuálně v závislosti na očekávaném druhu chemického, mechanického nebo jiného namáhání.

Nádoby jsou sestaveny pro vytvoření stěrkovatelné konzistence s obsahem 1,75 kg (velká nádoba) resp. 0,75 kg (malá nádoba) akrylátové disperze Schlüter®-KERDI-COLL- A a 2,5 kg (velká nádoba) resp. 1,1 kg (malá nádoba) reaktivního prášku Schlüter®-KERDI-COLL-RL. To odpovídá poměru míšení 1:1,4. Pro vytvoření roztíratelné konzistence lze poměr míchání měnit do max. 1:1. Odpovídajícím způsobem je nutné snížit dávkování reaktivního prášku (Schlüter®-KERDI-COLL-RL).

Soubory ke stažení

 

Video návod lepidlo SCHLÜTER Kerdi-Coll-L

 

dot