Doprava auty stavebnin Janík

Na základě Vaší objednávky zajistíme dopravu zboží našimi nákladními auty až k Vám. Máte-li zájem o naši dopravu, zpracujeme Vám individuální nabídku dle množství objednaného zboží a dopravní vzdálenosti. Doprava auty stavebnin Janík se může vztahovat také na zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu.

Rozvážíme stavební materiály zakoupené v naší prodejně na místo určení. K dispozici máme velkotonážní (13 t) i malotonážní (6,5 t) vozidla. Některé z našich vozů jsou opatřeny hydraulickou rukou, která usnadňuje manipulaci se zbožím. Nabízíme možnost odvozu stavebních materiálů od dodavatele na místo určení.

AdobeStock_106598521-car-web

Doprava nákladními auty Stavebniny Janík

  • Rozvoz zboží je zajišťován z prodejny v Ostravě a Opavě. Dopravu Stavebniny Janík zpravidla poskytujeme pouze v rámci Moravskoslezského kraje.
  • Zboží z prodejen Kobeřice a Zábřeh lze zavážet 1 týdně dle domluvy a možnosti dopravy.
  • Na provozovnách v Bruntále, Vrbně pod Pradědem a Krnově lze dopravu domluvit indivuduálně na prodejně. Doprava je zde zprostředkována cizími dopravci, kteří mají vlastní cenové podmínky.

Pro sjednání dopravy auty stavebnin Janík kontaktujte (po-pá 6:30-15:00):

Dispečer dopravy v Ostravě Zdeněk Jurček

Telefon:+420 595 133 313

Mobil:+420 602 762 174

Ceník dopravy

Cena za dopravu se účtuje dle ujetých kilometrů na požadované místo včetně cesty zpět. Práce s hydraulickou rukou se účtuje za každou započatou čtvrthodinu práce. Cena dopravy a služeb je včetně DPH 21%.

Ceník dopravného:
MAN 5t - 30 Kč / km (plachta)
MAN 6,5t - 30 Kč / km (4x4 s hydraulickou rukou)
MAN 13t - 30 Kč / km (s hydraulickou rukou)
Souprava 24t - 35 Kč / km

Vykládka hydraulickou rukou

Vykládka hydraulickou rukou - skládání vedle auta                  75,-Kč/paletu

 

Jiná práce hydraulickou rukou

Jiná manipulace, překládka, platí se i započatý interval           300,-Kč/15min

 

 

 

Doprava při nákupu na e-shopu

Nabízíme možnost dopravy zboží z našeho e-shopu prostřednictvím přepravních společností a to po celé České republice. V současné chvíli spolupracujeme se společnostmi GEIS a PPL Sprint (DHL)

Cena za dopravu je vždy sdělena po dokončení objednávky dle hmotnosti a vzdálenosti dodávky. Dodací lhůta je zaslána emailem nebo oznámena telefonicky na základě objednávky. U zboží, které je ihned k odběru a skladem je expedice do následujícího pracovního dne. U zboží "na dotaz" je dodací lhůta sdělena individuálně. Doba doručení přepravní službou je obvykle do 2 pracovních dnů od expedice. 

Přečtěte si naše obchodní podmínky, kde zjistíte veškeré informace o kontrole zásilky při převzetí od přepravní služby nebo o odstoupení od kupní smlouvy.

Soubory ke stažení / Doprava auty stavebnin Janík

Soubory ke stažení / Doprava při nákupu na e-shopu

 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot