Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit CT 54 silikátový nátěr

Silikátový nátěr pro aplikaci na omítky v interiéru i exteriéru.

obrázky mohou být ilustrační
CT54.jpg
CT54.jpg
Kód výrobku 147000512
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
1 kg
V balení
15 l
Cena s DPH za l:
Cena bez DPH za l:
187 Kč
154 Kč
Expedice:
skladem 174 l
balení po 15.000 l

Popis Ceresit CT 54 silikátový nátěr

Silikátový, paropropustný, hydrofobní nátěr pro aplikaci na omítky v interiéru i exteriéru.

 • Balení: 15 l plastová nádoba
 • Spotřeba: cca 0,2 l/m² / 1 vrstva nátěru

Základní informace *

Nátěr Ceresit CT 54 je vhodný pro použití jako ochranný nátěr tradičních fasádních omítek, vnitřních omítek a betonových konstrukcí (zdí a stropů) v interiéru i exteriéru. Lze jej aplikovat na všechny minerální podklady (beton, cementové, vápenocementové a vápenné omítky). Nátěr velmi dobře a trvale přilne k podkladu. Umožňuje okamžitou aplikaci nátěru na nové omítky, protože je odolná vůči alkalické reakci čerstvých cementem vázaných podkladů, která by mohly způsobit výkvěty a nestejnoměrnost sytosti odstínu nátěru barvou CT 54. Je určen také k povrchové úpravě minerálních omítek Ceresit CT 35 nebo Ceresit CT 137, silikátových omítek Ceresit CT 72, Ceresit CT 73 a silikátovo-silikonových omítek Ceresit CT 174, Ceresit CT 175 prováděných na tradičních podkladech nebo tvoří součást kontaktních systémů zateplení budov, kde je vzhledem ke své velmi dobré paropropustnosti ideální ve spojení se systémem Ceresit Ceretherm WM, při použití desek z minerální vlny. Fasády opatřené nátěrem CT 54 je možné čistit pomocí tlakového mytí s nízkým tlakem vody. Zahřívání fasády vyvolává vznik nežádoucích napětí, proto by tmavé odstíny měly být použity pouze na menších plochách, např. architektonických detailech, navětších plochách, doporučujeme používat světlejší odstíny. Nepoužívejte na sádrových podkladech, živičných nátěrech, neminerálních povlacích a nátěrech. Silikonový nátěr Ceresit Ceresit CT 48 je odolný vůči biologickému napadení houbami, plísněmi a řasami.

* Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Vlastnosti Ceresit CT 54 silikátový nátěr

 • dodáván ve více než 200 barevných odstínech Ceresit Colours of Nature®
 • nízká nasákavost
 • pro minerální podklady
 • vysoká paropropustnost
 • barevně stabilní
 • odolný vůči povětrnostním vlivům
 • voděodolný
 • zásaditý a matný
 • BioProtect - odolný vůči plísním, řasám a houbám

Více informací o receptuře BioProtect

 

Cena a odstíny

Vážení zákazníci,

vyberte si ze vzorníku 211 odstínů Colors of Nature® barevný odstín, který vyhovuje Vašim představám. Následně v přehledu cenových skupin omítek a fasádních nátěrů zjistíte v jaké cenové skupině se daný odstín nachází.

Do poznámky uveďte číslo barevného odstínu, na základě Vašeho výběru Vám bude následně upřesněna cena

Ceresit CT 54 prodáváme po celých baleních 15 L.

Ceresit Colours of Nature®

Soubory ke stažení

Video ETICS

 

dot