Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit CT 48 silikonový nátěr

Silikonový nátěr pro aplikace na omítky v interiéru i exteriéru.

obrázky mohou být ilustrační
CT48.jpg
CT48.jpg
Kód výrobku 147000505
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
1 kg
Cena s DPH za l:
Cena bez DPH za l:
197 Kč
163 Kč
Expedice:
skladem 660 l

Popis Ceresit CT 48 silikonový nátěr

Silikonový, hydrofobní, paropropustný nátěr pro aplikaci na fasády a v interiérech budov.

  • Balení: 15 l plastová nádoba
  • Spotřeba: cca 0,3 l/m² (2 vrstvy nátěru)

Základní informace *

Nátěr Ceresit CT 48 je vhodný pro použití jako ochranný nátěr tradičních fasádních omítek a betonových konstrukcí v interiéru i exteriéru. Lze jej aplikovat na všechny minerální podklady (beton, cementové, vápenocementové a vápenné omítky). Nátěr je možno aplikovat na minerální omítky Ceresit CT 35, Ceresit CT 137, akrylátové omítky Ceresit Ceresit CT 60, Ceresit CT 63, Ceresit CT 64, silikátové omítky Ceresit: Ceresit CT 72, Ceresit CT 73 a silikonových omítkách Ceresit CT 74, Ceresit CT 75, silikon-silikátových Ceresit CT 174, Ceresit CT 175 jež jsou provedeny na tradičních podkladech nebo tvoří součást kontaktních systémů zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Struktura nátěru zajišťuje rychlé odpařování vlhkosti z podkladu a současně i efektivní ochranu proti vlhkosti zvenčí. Díky pojivu, které je v nátěru použito, se po namočení nátěru voda na povrchu shlukuje do malých kapek.
Použití Ceresit CT 48 je obzvláště vhodné v případě památkově chráněných objektů, na sanačních a paropropustných omítkách a všude tam, kde je požadován velmi dobrý vzhled a pevnost nátěru. Fasády opatřené nátěrem CT 48 je možné čistit pomocí tlakových myček s menším tlakem vody. Zahřívání fasády vyvolává vznik nežádoucích napětí, proto by tmavé odstíny měly být použity pouze na menších plochách, např. architektonických detailech. Silikonový nátěr Ceresit CT 48 je odolný vůči biologickému napadení houbami, plísněmi a řasami.

* Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Vlastnosti Ceresit CT 48 silikonový nátěr

  • nízká savost
  • velmi dobrá paropropustnost
  • obzvláště odolný vůči znečištění
  • dlouhá životnost
  • odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům
  • dodáván ve více než 200 barevných odstínech Ceresit Colours of Nature®
  • BioProtect – odolný vůči plísním, řasám a houbám

Více informací o receptuře BioProtect

 

Cena a odstíny

Vážení zákazníci,

vyberte si ze vzorníku 211 odstínů Colors of Nature® barevný odstín, který vyhovuje Vašim představám. Následně v přehledu cenových skupin omítek a fasádních nátěrů zjistíte v jaké cenové skupině se daný odstín nachází.

Do poznámky uveďte číslo barevného odstínu, na základě Vašeho výběru Vám bude následně upřesněna cena

Ceresit CT 48 prodáváme po celých baleních 15 L.

Ceresit Colours of Nature®

Soubory ke stažení

Video ETICS

 

dot