Menu Výrobci Přejít na filtr

Vlákna do betonu skleněná ANTI-CRAK HD 600 g

Polymerová výztužná mikrovlákna do betonu

obrázky mohou být ilustrační
thumb-2.jpg
thumb-2.jpg
Kód výrobku 141500008

Společnost SKLOCEMENT BENEŠ s.r.o. se věnuje především prodeji škály specializovaných výztužných výrobků z alkalivzdorných skleněných vláken Cem-FIL a výrobě a prodeji námi vyvinutého polymerového makrovlákna se statickou účinností v betonu BeneSteel.

Parametry produktu:
Váha
0.60 kg
Cena s DPH za bal:
Cena bez DPH za bal:
315 Kč
260 Kč
Expedice:
skladem 74 bal
bal 

Popis Vlákna do betonu skleněná ANTI-CRAK HP 600 g

Sekané prameny vláken ke zvýšení mechanických vlastností betonu.

Anti-Crak® HP (High Performance) jsou technologicky dokonalé vysokopevnostní vysokomodulové sekané prameny z AR alkalivzdorných skleněných vláken Cem-FIL určené pro vyztužování hmot na bázi cementu.

Prameny vláken Anti-Crak® HP mají optimalizovanou speciální povrchovou úpravu zaručující odolnost pramene proti abrazi a současně integritu pramene během míchání betonové směsi.

Tyto integrální prameny jsou tvořeny 100 kusy individuálních vláken, mají nízkou délkovou hmotnost rovnou 45, a proto je jejich výztužný efekt velmi vysoký i při nízkých váhových dávkách. Nekorodují a nepotřebují krycí vrstvy.

Balení: sáček 600g

Dávkování do podlahových betonů a potěrů od 1 až 10 kg/m3, do tenkovrstvých stěrek 20 kg/m3, do tenkostěnných prefabrikátů (sklocement) až 70 kg/m3

Použití Vlákna do betonu skleněná ANTI-CRAK HP 600 g

Anti-Crak® HP byl vyvinut k tomu, aby zlepšil mechanické vlastnosti betonových směsí, především pevnost v tahu, rázovou pevnost a také duktilitu (houževnatost).

Široce se používá při výrobě tenkostěnných prefabrikátů ze sklocementu a to jak deskových tak i prostorových. Je používán v podlahových betonech, potěrech a stěrkách a také při výrobě speciálních balených suchých směsí.

Výztužná skleněná vlákna mají přibližně stejnou objemovou hmotnost jako beton a proto neklesají ve směsi ke dnu ani nevyplavávají k povrchu. Umožňují velmi homogenní rozptýlení pramenů v objemu betonu. Nahrazují ocelové výztužné sítě nebo drátky.

Anti-Crak® HP je také doporučován a používán i pro stříkané betony a to i ve velmi agresivním prostředí a také pro hmoty protipožární ochrany konstrukčních prvků staveb.

 Vlastnosti Vlákna do betonu skleněná ANTI-CRAK HP 600 g

  • Alkalivzdorné integrální prameny skleněných vláken
  • Zlepšuje mechanické vlastnosti betonu, především pevnost v tahu za ohybu, rázovou pevnost a duktilitu
  • Prameny s nízkou délkovou hmotností low-tex
  • Zabraňuje vzniku trhlin
  • Vysoká integrita pramene s odolností pramene proti abrazi
  • I při vysokých dávkách si směs zachovává dobrou zpracovatelnost
  • Nekorodují a nepotřebují na rozdíl od ocele krycí vrstvy
  • Homogenní rozptýlená výztuž
  • Snadné zapracování do směsi
  • Bezpečná a snadná práce a manipulace

 

Soubory ke stažení

 

Video Vlákna do betonu 

dot