Menu Výrobci Přejít na filtr

VASPO Betonový obklad KÁMEN Považan bílý - 20,5 x 6,7 cm - krajovka

Betonový obklad - umělý kámen - imitace přírodního kamene.

obrázky mohou být ilustrační
kamen-povazan-bily_krajovka.png
kamen-povazan-bily_krajovka.png
Kód výrobku 169300049

Slovenská firma VASPO® STONE působí na trhu již od roku 1989 a jejím hlavním produktem je výroba dokonalé imitace přírodního kamene nejvyšší kvality na trhu. Firma od svého vzniku využívá jedinečnou vlastní technologii, vlastní vývoj a stejně tak i vlastní návrhy finálního vzhledu. Firma přináší cenově přijatelnou a technicky dokonalekší náhradu přírodního kamene ve formě obkladů, dlažeb či plotových prvků a doplňků.

Vlastnosti:
Typ imitace:
Kámen
Parametry produktu:
Váha
1.20 kg
Rozměry
20.5 x 6.7 x 5 cm
V balení
1 ks
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
51 Kč
42 Kč
Záruka
24 měsíců
Expedice:
skladem u dodavatele
ks

Popis obklad KÁMEN Považan bílý krajovka

K obložení jednoho rohu jsou zapotřebí vždy dva kusy (1 pár) rozměrově odlišných prvků, které tvoří pár. Spojením těchto prvků získáme tvar písmene L. Jedinečnou funkcí rohových prvků Považan bílý je především zakrytí spojů mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu obkládané plochy, což vytvoří přirozený efekt v barevné kombinaci bílé a béžové barvy.

Obkladový kámen VASPO Kámen Považan bílý je betonový výrobek pevnostní třídy C25/30 vhodný pro dekoraci exteriéru a interiéru - kombinace jemně štípaného a lámaného kamene s jednoduchou a rychlou montáží.

Všechny použité přísady a barviva jsou nejvyšší kvality a jsou certifikovány. To spolu s kvalitním řemeslným opracováním a dlouholetou zkušeností garantuje nadstandardní životnost a užitnou hodnotu.

Struktura jemně spojených lámaných kousků tohoto kamene v kombinaci s kamennými odštěpky dokonale imituje přírodní vrásnění. Díky zubovým spojem jednotlivých obkladaček vynikne i na malých plochách s množstvím dělících linií jako jsou interiérové ​​i exteriérové ​​krby, barové pulty a různé nepravidelné stěny. Snadná montáž. Uložení bez spár.

Po nalepení obkladu je nutno impregnovat celou obloženou plochu impregnačním prostředkem LUKOFOB 39.Koncentrát Lukofobu se ředí vodou 1:10, postačí na cca 40m2 obkladu.

Vlastnosti obkladu KÁMEN Považan bílý krajovka

  • Obsah balení : 0,51 m2.
  • Hmotnost balení: 28,8 kg.
  • Rozměr obkladu : velká 20,5x6,7 cm a malá 11,5x6,7 cm.
  • Tloušťka obkladu: do 5 cm.
  • Počet kusů v balení : 24 párů.
  • Rozměr balení : 40,5 x 26,5 x 21cm.
  • Použití : Exteriér i Interiér.
  • Výškové metry na 1 balení : 1,61 m.
  • Mrazuvzdorný

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot