Menu Výrobci Přejít na filtr

Přírodní dlažba ORIENTAL WHITE mramor 30,5 x 61 x 1 cm

Přírodní dlažba - mramor.

obrázky mohou být ilustrační
35.jpg
1.jpg
35.jpg
1.jpg
Kód výrobku 722000035
Parametry produktu:
Váha
24 kg
Rozměry
30.5 x 61 x 1 cm
V balení
0.930 m2
Cena s DPH za m2:
Cena bez DPH za m2:
1 350 Kč
1 116 Kč
Expedice:
skladem 9 m2
balení po 0.930 m2

Popis Přírodní dlažba ORIENTAL WHITE mramor 30,5 x 61 x 1 cm

Chcete oživit svůj interiér? Neváhejte a pořiďte si moderní přírodní dlažbu. Nakupujte u nás levně a kvalitně!

Mramor je tradičně využívaný přírodní kámen, který má široké využití. Najdete jej jako kamenný obklad soklů a fasád rodinných domů, chat a chalup, stejně tak se hodí k obkladu krbů, grilů, komínů, barů či celých teras. Mramor použijete také jako okrasný přírodní obklad oken a dveří, plotů, zídek, studny či pergoly. Využití najde jako kuchyňská linka, obklad do koupelen, vhodný je i jako dlažba na podlahu s vytápěním pro výborné tepelné vlastnosti. U všech kamenů do exteriéru doporučujeme použít impregnaci, která zabrání pozdějším výkvětům.

Přírodní obkladový kámen se vyrábí štípáním nebo lámáním, a proto je specifický svou originalitou každého kusu. Přírodní kámen se vyznačuje vysokou odolností nejen vůči povětrnostním podmínkám, je tedy vhodný do exteriérů, ale také interiérů. Přírodní kámen je skvělou volbou rovněž do koupelen, je vysoce odolný vůči vodě. Díky plastickému povrchu a originálnímu přírodnímu vzhledu oživí každou stěnu Vašeho domu. Mezi jeho další vlastnosti patří barevná stálost, odolnost - vydrží několik desítek let, ohnivzdornost a mrazuvzdornost.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, případně navštivte naši vzorkovnu a venkovní expozici přírodního kamene v prodejně Stavebniny Janík Ostrava.

Vlastnosti Přírodní dlažba ORIENTAL WHITE mramor 30,5 x 61 x 1 cm

  • Typ kamene: mramor
  • Tvarový typ: dlažba
  • Rozměr obkladu: 30,5 x 61 x 1 cm
  • Hmotnost balení: 25 kg
  • Obsah balení: 0,93 m2
  • Balení na paletě: 52,08 m2
dot