Menu Výrobci Přejít na filtr

Parotěsná fólie Guttafol WB, 50 x 1,5 m

Polyetylenová parotěsná fólie (parozábrana).

obrázky mohou být ilustrační Akční cena
62653363159fc8399bae18-1.jpg
62653363159fc8399bae18-1.jpg
Kód výrobku 122700001
VýrobceiGutta ČR

Gutta ČR se zabývá distribucí a výrobou stavebních a izolačních materiálů.

Vlastnosti:
Materiál:
LDPE
Parametry produktu:
Váha
7.50 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
960 Kč
793 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 960 Kč
Expedice:
skladem 21 ks
ks 

PAROTĚSNÁ FÓLIE GUTTAFOL WB

Guttafol WB 110 je 3-vrstvá parotěsná fólie vyrobená z LDPE vyztužená armovací mřížkou. Je určena pro vytvoření parotěsnící vrstvy na interiérové straně střešního pláště a účinně brání pronikání vodních par z interieru do střešní konstrukce. Při správném zabudování chrání tepelnou izolaci před vlhkostí a brání tak snižování její účinnosti, zároveň udržuje dřevěné prvky krovu suché.

Fólie se pokládá libovolnou stranou k tepelné izolaci, veškeré přesahy jednotlivých pásů je třeba slepit pomocí lepicí Butylband nebo Guttaband WB Uniband - parotěsná popř. pomocí Lepidlo na parozábrany. K přiléhajícím konstrukcím např. zdivu se fólie napojuje pomocí Lepidlo na parozábrany nebo pomocí Guttaband těsnící páska pod kontralatě vložené mezi fólii a např. zdivo, v tomto případě je nutné folii ke zdivu přitěsnit např. pomocí dřevěné latě mechanicky kotvené do zdiva.

  • Spolehlivá ochrana tepelné izolace
  • Vysoká pevnost a odolnost
  • Transparentní pro snadnou montáž

MONTÁŽ

  • Parotěsné zábrany jsou určeny pro použití pouze v interiéru. Umisťují se mezi tepelnou izolaci a vnitřní obklad místnosti. Pokládají se horizontálně nebo i vertikálně na vnitřní stranu krokví, či jinou nosnou konstrukci střechy těsně k aplikované tepelné izolaci. Fólie je možno pokládat k tepelné izolaci oběma stranami.
  • Připevňují se buď sponami mechanické sešívačky, anebo popřípadě pozinkovanými nebo hliníkovými hřeby. Každý průnik hřebu je nutno utěsnit.
  • Je třeba dbát na pečlivé slepení jednotlivých pásů parotěsných fólií pomocí vhodné lepicí pásky a vyloučit v nich jakékoliv otvory. Ty je potřeba dotěsnit pomocí vhodných komprimačních pásek ke všem konstrukcím (okna, zdi a tak dále).
  • Parotěsnost zábrany nesmí být narušena ani rozvody elektřiny a vody.
  • Fólie nesmí být dlouhodobě vystaveny UV záření a povětrnostním vlivům.

 

dot