Menu Výrobci Přejít na filtr

Levelys Klíny (100ks) - KL2100

Klíny

obrázky mohou být ilustrační
klin.jpg
klin.jpg
Kód výrobku 190402001
VýrobceLevelys
Parametry produktu:
Váha
0.70 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
234 Kč
193 Kč
Expedice:
skladem 14 ks
ks 

Popis Klíny Levelys (100ks) - KL2100

Plastové LEVELYS klíny světle oranžové barvy vyvíjejí na dlaždice silný a rovnoměrný tlak během doby tvrdnutí lepidla, čímž eliminují jakýkoliv pohyb mezi jednotlivými dlaždicemi. Plastové klíny je možné používat opakovaně.

Plastové vyrovnávací klíny jsou vyrobeny z protvřídních materiálů, jejichž složení bylo testováno s cílem zabezpečit dokonalou rovnováhu mezi pružností a odolností. Spodní plocha klínu vyvíjí na dlaždice silný a rovnoměrný tlak během celé doby tvrdnutí lepidla. Klíny jsou spolu se sponami efektivní náhradou za klasické plastové křížky, jejichž výběr bývá velice náročný.

LEVELYS klíny mají světle oranžovou barvu.

Sklon klínu je navržen tak, aby se při nasazování spony přizpůsobil maximálnímu tlaku jakkoli silné dlažbě. Klíny mají vroubkovaný povrch, díky němuž dlažbu lépe fixují a snáze odstraňují.

Jelikož se naše klíny dají využívat opakovaně, jejich počet zvolte podle toho, kolik m2 dlažby dokážete položit během jednoho dne. Pokud používáte klasické (pomalu zasychající) lepidlo, vystačíte si s menším množstvím klínů, pokud však dlažbu pokládáter s rychleschnoucím lepidlem, budete potřebovat větší množství.

Vyrovnávací LEVELYS klíny mají tvar plochy zoubků do písmene V. Na rozdíl od jiných výrobců klínů, u nichž se zoubky odírají najdenou po celé šířce klínu, se zoubky LEVELYS klínů nepatrně odírají ze strany ke středu. Tím jsme klínům zajistili nejdelší životnost na trhu.

Rozměry klínu: délka 91 mm, výška 17,2 mm, šířka 22,2 mm

Využití Klíny Levelys (100ks) - KL2100

  • v interiéru i exteriéru
  • při tvorbě spádů do odtoku nebo kuličky ve sprchovém koutě
  • na křížový, diagonální nebo parketový spoj
  • na schodech a soklech
  • při nerovnoměrné ploše podlah, stěn a dlaždic

 

 

 

Video návod

dot