Menu Výrobci Přejít na filtr

CERESIT Stop vlhkosti AERO 360° přístroj včetně tablety

Odvlhčovač vzduchu přístroj + náplň

obrázky mohou být ilustrační Akční cena
CSV_Aero360_device.jpg
A360 Device PL-1312_CZ_3D.JPG
CSV_nova_tableta.jpg
CSV_Aero360_device.jpg
A360 Device PL-1312_CZ_3D.JPG
CSV_nova_tableta.jpg
Kód výrobku 145000301
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
0.90 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
329 Kč
272 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 329 Kč
Expedice:
skladem 56 ks
ks 

Popis STOP VLHKOSTI AERO 360

Revoluce v pohlcování vlhkosti

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcování vlhkosti od společnosti Henkel optimalizuje nadměrnou vzdušnou vlhkost prostřednictvím 360° cirkulace vzduchu. Zajišťuje tak vysoký účinek pohlcování vlhkosti a neutralizaci pachu, nastavuje nové standardy.

Unikátní 360° cirkulace vzduchu

Systém AERO 360° funguje na fyzikálním principu - čím větší je kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožnuje cirkulaci vzduchu kolem a skrz tabletu.

Ultra absorpční tablety mají členitý tvar díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, čímž se zvyšuje účinnost pohlcování. To vede k nárůstu účinnosti o 40% (ve srovnání se standardním systémem Henkel).

Jak pohlcovač funguje?

Ceresit AERO 360° nepotřebuje ke své činnosti energii ani vaši kontrolu.
Přístroj okamžitě po vložení tablety začne vstřebávat nadbytečnou vlhkost ze vzduchu. Tableta AERO 360° používáním postupně zmenšuje svůj objem a když zcela zmizí, je nutné vložit novou. Tekutinu vylijte ze zásobníku po úplném rozpuštění tablety.

  • Trvanlivost: tablety AERO 360° je v místnosti do 20m2 až 3 měsíce (v závislosti na relativní vzdušné vlhkosti a teplotě v místnosti)
  • Tabletový systém 2v1: Ultra absorpční aktivní krystaly pro dosažení optimální vlhkosti v místnosti. Patentovaná technologie proti zápachu: až 70% redukce pachů (testováno externí nezávislou laboratoří v roce 2009)
  • Prevence alergenů: Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, předcházet alergiím, astmatickým projevům, ucpanému nosu, podráždění kůže a ekzémům.

Návod k použití STOP VLHKOSTI AERO 360

Použití nového přístroje Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° je velmi jednoduché. Ve 4 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí.

  • Pro otevření přístroje zmáčkněte označené místo v horní části přístroje.
  • Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte.
  • Vložte tabletu modrou stranou do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
  • Po úplném rozpuštění tablety otevřete výpustný ventil a roztok vylijte do toalety.

Kde lze pohlcovač použít?

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°je ideální do místnosti o rozloze 50 m3

Pohlcovač lze umístit do všech prostor, ve kterých potřebujete redukovat vlhkost! Optimální je jeho použití v místnostech jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna, ložnice a prostory s nízkou cirkulací vzduchu (sklep, garáž, podkroví, karavan, chalupa). Je také pomocníkem v případě, že dojde k navlhnutí místnosti v důsledku vodní havárie či povodní.

Jak a kam pohlcovač umístit?

Na podlahu či vyvýšené místo, kde je dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu.

I když je provoz pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm. Neumísťujte pohlcovač v blízkosti zdrojů tepla (topení, krby, atd.). Zabraňte kontaktu tablety AERO 360° nebo roztoku s kovy (např. zlaté okraje talíře), kůží, textíliemi, kobercem nebo potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou.

Soubory ke stažení

 Video STOP VLHKOSTI AERO 360

Balení a související produkty

Přístroj do prostoru o rozměru 50 m3:
Hmotnost: 450 g / Balení obsahuje 1 přístroj a 1 tabletu AERO 360°

Náhradní tablety AERO 360° - pohlcují vlhkost a neutralizují zápach
Hmotnost: 450 g / Balení obsahuje 2 ks tablet AERO 360°

Náhradní tablety AERO 360° - pohlcují vlhkost a neutralizují zápach, levandulová vůně
Hmotnost: 450 / Balení obsahuje 2 ks tablet AERO 360°

Náhradní tablety AERO 360° - pohlcují vlhkost a neutralizují zápach, jarní vůně
Hmotnost: 450 g / Balení obsahuje 2 ks tablet AERO 360°

dot