Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit Reno Fuge obnovovač spár 7 ml

Obnovovač vzhledu starých či vybledlých spár

obrázky mohou být ilustrační
RenoFuge_white_2013.jpg
RenoFuge_white_2013.jpg
Kód výrobku 146000261
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
0.10 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
139 Kč
115 Kč
Expedice:
skladem 3 ks
ks 

Popis Ceresit Reno Fuge

Obnovovač spár Reno Fuge je ideální pro obnovení vzhledu úzkých starých a vybledlých spár mezi keramickými obklady a dlažbou, takto ošetřené plochy opět získají estetický vzhled. Použití je možné na stěnách i podlahách, celý prostor tak získá svěží a čistý vzhled.

Vlastnosti Ceresit Reno Fuge

  • barva bílá
  • balení 7ml plastová tuba - díky vysoké vydatnosti vydrží až na 60 m
  • přesná a jednoduchá aplikace u zasychá již po 60 minutách
  • vhodný pro stěny i podlahy u dostupný v bílé barvě

Příprava podkladu

Spáry musí být čisté, suché, zbavené nečistot, prachu, mastnoty, zbytků čisticích prostředků a dalších nepřídržných částí. V případě potřeby omyjte spáry vodou a nechte vyschnout.

Zpracování

Před použitím důkladně protřepejte uzavřeným balením. Poté sejměte uzávěr a několikrát stlačte hrot, dokud nezačne vytékat barva. Aplikujte rovnoměrným tahem na spáru, přebytečnou barvu z povrchu obkladů setřete vlhkým hadrem. V případě potřeby naneste druhou vrstvu barvy po uplynutí min. 60 minut. Balení po každém použití pečlivě uzavřete. Aplikujte pouze na cementové spáry mezi keramickými glazovanými obklady.

Video

Soubory ke stažení

 

dot