Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit CT 99 0,5 L /2005227/

Přípravek proti plísním.

obrázky mohou být ilustrační
cz-ceresit-packshot-front-czechia-ceresit-ct99.jpg
cz-ceresit-packshot-front-czechia-ceresit-ct99.jpg
Kód výrobku 146000818
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
0.50 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
139 Kč
115 Kč
Expedice:
do 2-3 dnů
ks 

Popis Ceresit CT 99

Přípravek proti plísním Ceresit CT 99.

Vlastnosti Ceresit CT 99

  • koncentrovaný
  • ředitelný vodou
  • bez těžkých kovů
  • nevytváří skvrny
  • přetíratelný fasádními nátěry

Oblasti použití

Ceresit CT 99 je určen k odstraňování plísní, hub, lišejníků a mechů. Ničí mikroorganismy, bakterie apod. Lze používat v interiéru i exteriéru na podkladech, jako jsou např.: nátěry, omítky, beton apod. CT 99 je paropropustný, nezpůsobuje žádné znečištění, neobsahuje těžké kovy.

Technické informace

Spotřeba

poměr míchání 1:2    0,08–0,09 l/m²

poměr míchání 1:4    0,04–0,06 l/m²

Soubory ke stažení

 Pracovní postup

step-1

CT 99 lze použít na všechny suché, převážně čisté podklady (nátěry barev, omítky, beton atd.). Silné znečištění očistěte a odstraňte výkvět na povrchu drátěným kartáčem. Před použitím nařeďte CT 99 vodou v objemovém poměru 1 : 2 až 1 : 5. Tento roztok naneste v hojném množství štětkou na příslušné plochy – neaplikujte nástřikem! CT 99 vždy nanášejte před prvním podkladovým nátěrem a nechejte roztok působit 8 až 10 hodin.

dot