Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit CM 77 UltraFlex 8 kg

Vysoce flexibilní lepidlo s technologií Flextec

obrázky mohou být ilustrační
CM77_Eimer.jpg
CM77_Eimer.jpg
Kód výrobku 146000626
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
8 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
2 829 Kč
2 338 Kč
Expedice:
skladem 2 ks
ks 

Popis Ceresit CM 77 UltraFlex

Vysoce flexibilní lepidlo k lepení obkladů a dlažby z keramiky, skla, kamene a dalších materiálů na kritických podkladech

Vlastnosti Ceresit CM 77 UltraFlex

  • k okamžitému použití bez nutnosti míchání
  • použití bez penetrace u většiny podkladů
  • trvale elastický spoj
  • odolné proti chemikáliím
  • pro všechny druhy materiálů
  • upravitelná doba vytvrzení
  • neobsahuje vodu ani rozpouštědla

Oblasti použití Ceresit CM 77 UltraFlex

Lepidlo Ceresit CM 77 UltraFlex je určeno pro lepení keramických obkladů, dlažby a desek, desek z mramoru a přírodního kamene, ostře pálených cihel, dřevotřískových desek, porcelánu, skleněné mozaiky atp. Je vhodné i k lepení tvrzených obkladových desek, tepelně a zvukově izolačních desek, dekoračních a sendvičových desek z kompozitních materiálů. Pro použití v interiéru i exteriéru. Díky patentované receptuře Flextec® vytváří lepidlo mimořádně elastické a trvalé spojení se všemi kritickými podklady a proto je vhodné i na dynamicky namáhaných podkladech. Lepidlo může být použito na podkladech, jako jsou kovy, dřevo, beton, cementové potěry (stáří min. 28 dní), pórobeton, tradiční cementové omítky, cementovláknité desky, dřevotřísky, pevné nátěry, staré obklady a dlažba, umělý kámen a podlahy s podlahovým vytápěním. Lepidlo je v kombinaci s odpovídající izolací vhodné k lepení v oblastech vystavených působení chemikálií a v oblastech dlouhodobě zatížených vlhkostí, např. mycí linky, lázně, komerční kuchyně, sladovny, zásobníky, stáje, veřejné sprchy, koupaliště, laboratoře atp. CM 77 je ideální pro opravné a renovační práce v interiéru i exteriéru - např. v dřevostavbách, výstavních expozicích atp.

Video 

Soubory ke stažení

 
H226 - Hořlavá kapalina a páry.
H302 - Zdraví škodlivý při požití.
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
H332 - Zdraví škodlivý při vdechování.
H373 - Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.
H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

dot