Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit CC 81 5 kg /261685/

Přísada pro zvýšení přilnavosti.

obrázky mohou být ilustrační
CC81.jpg
CC81.jpg
Kód výrobku 146000812
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
5 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
899 Kč
743 Kč
Expedice:
skladem u dodavatele
ks 

Popis Ceresit CC 81

Emulze Ceresit CC 81 ze syntetických pryskyřic pro zvýšení přilnavosti pro opravné hmoty, omítky, vyrovnávací stěrky, betonové potěry a pro vytvoření kontaktního spojovacího můstku

Vlastnosti Ceresit CC 81

  • zvyšuje přídržnost
  • zlepšuje zpracovatelnost směsi
  • zabraňuje prudkému vysychání
  • jednoduché zpracování
  • odolná proti alkáliím

Oblasti použití

Pro vytvoření kontaktního spojovacího můstku u vyrovnávacích hmot Ceresit CN 83 a Ceresit CN 87, pro přípravu kontaktní vrstvy při renovaci tradičních a sanačních omítek v systémech Ceresit. Může být použita jako dodatek pro opravné stěrky, tradiční vápenno-cementové a cementové malty a omítky zpracovávané ručně nebo strojně, zlepšuje jejich způsob zpracování během aplikace nebo umožní použít technologii strojního stříkání. Zvyšuje přídržnost k podkladu, elasticitu hmot, zabraňuje prudkému vysychání maltovin. Opravné stěrky i betonové potěry mohou být s dodatkem CC 81 aplikovány jako jednovrstvé vyrovnávací hmoty na betonových i železobetonových podkladech nebo na cihelném zdivu v interiéru i exteriéru.

Pracovní postup

Příprava podkladů
Malty s přídavkem přípravku CC 81 přilnou ke všem pevným, nosným a čistým minerálním povrchům bez přítomnosti látek, které mohou způsobovat oddělení. Zcela odstraňte povrchové vrstvy s nedostatečnou pevností v tahu nebo případné znečištění. Povrch zbavte prachu a mírně jej zvlhčete.

Zpracování
Nařeďte CC 81 čistou vodou při dodržení stanoveného směsného poměru (více viz technický list). Tuto tekutinu použijte k přípravě malty. Používejte standardní cementy (DIN 1164) a plnivo (DIN 4226) s vhodnou zrnitostí odpovídající danému rozsahu. Případně použijte již připravenou smíchanou maltu. Naneste nezbytný spojovací můstek, spojovací hmotu nebo pneumatickou maltu připravenou ve vhodném směšovacím poměru. Následně aplikujte maltu na stále mokrý spojovací můstek a vyhlaďte ji. Může být nezbytné provedení následné úpravy za mokra.

Aplikační video

Příprava podkladu pro podlahy před kladením dlažeb

Soubory ke stažení

 

dot