Menu Výrobci Přejít na filtr

RAKO Up WLASN509 listela 60 x 2,3 x 1 cm hnědo-šedá (cena za ks)

Keramický obkladový prvek (výrobek) RAKO HOME.

obrázky mohou být ilustrační
ziiuop.jpg
ziiuop.jpg
Kód výrobku 702600686
VýrobceiRako

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů.Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů. Každá značka má jasnou pozici pro jednotlivé cílové skupiny a segmenty trhu. Nabízíme komplexní řešení.

Vlastnosti:
Barva:
šedá,hnědá
Mrazuvzdornost:
ne
Povrch:
lesklý
Protiskluz:
ne
Rozměr:
60 x 2,3
Typ:
listela
Parametry produktu:
Váha
0.25 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
396 Kč
327 Kč
Záruka
24 měsíců
Doporučená cena vč. DPH
466 Kč
Expedice:
skladem u dodavatele
ks 

Popis RAKO Up WLASN509 listela 60 x 2,3 x 1 cm hnědo-šedá (cena za ks)

Ozdobný keramický prvek Listela Up WLASN509 hnědo-šedá značky RAKO RAKO, který doplní a skvěle zvýrazní obklady z této série. Vhodné umístění listely je ve výši očí tak, aby vynikla krása detailu.

Keramická Listela Up WLASN509 hnědo-šedá je dobře omyvatelná, na její snadnou údržbu můžete použít například čističe značky RAKO SYSTEM.

Série UP je kompromisem mezi nadčasovou klasikou a dokonalou účelností. Série poskytuje několik kombinací obkládaček a dekorací, které spolu perfektně harmonizují. Nabízí čtyři jednobarevné lesklé obkládačky ve formátech 20 x 40 cm a 30 x 60 cm s rektifikovanou hranou, které doplňuje kombinační bílá obkládačka. Designově nenápadný a přitom velmi specifický základní povrch s jemnou kresbou je produktem kombinace technologie digitálního tisku a barevné glazury.
Pro formát 20 x 40 cm existuje několik variant dekorací. Jejich dokonalost je v přirozeném splynutí obložených ploch nebo naopak ve výrazných kompozicích. Celá série včetně dekorací je postavena tak, aby si vybral zákazník dávající přednost klasice stejně jako člověk upřednostňující přírodní barvy či moderní styl.

Vlastnosti RAKO Up WLASN509 listela 60 x 2,3 x 1 cm hnědo-šedá (cena za ks)

  • Typ produktu listela
  • Rozměr (mm) 598 x 23 x 10
  • Rozměr (cm) 60 x 2,3
  • Barva hnědo-šedá
  • Povrch hladký, lesklý
  • ks / karton 6
  • ks / m2 72.5
  • m2 / karton  0.08
  • Váha kartonu 1.5

Soubory ke stažení

 Video série Up

dot