Rako - LASSELSBERGER, s.r.o.

Prestižní český výrobce obkladů a dlažeb společnost LASSELSBERGER, s.r.o., patří také ke špičce evropských výrobců keramických obkladových materiálů. Díky dlouholeté budování značky v tuzemsku, již od roku 1998, se řadí mezi technologicky velmi vyspělé výrobce a svým zákazníkům nabízí kvalitní širokou škálu výrobků. Zastoupená je segmentací třech značek a to RAKO HOME, RAKO OBJECT a RAKO SYSTEM. RAKO nabízí kompletní řešení pro komerční i soukromé prostory. 

Značka RAKO HOME

Značka RAKO HOME reprezentuje bohatý sortiment keramických obkladů a dlažeb včetně dekoračních a funkčních doplňků pro kompletní řešení koupelny, podlahy a kuchyně bytových interiérů, ale i balkony, terasy, schodiště v exteriéru. RAKO HOME respektuje individuální přístup k zákazníkovi, čerpá inspiraci v současných trendech a zároveň zachovává soulad mezi rafinovaností designu a náročnými požadavky na kvalitu.

Značka RAKO OBJECT

RAKO OBJECT nabízí architektům, projektantům a odborníkům ucelený systém vzájemně se doplňujících sérií se zaměřením na vysoké technické požadavky. Naše přednosti jsou díky komplexnímu sortimentu i tam, kde je požadavek vytvořit architektonický koncept podle atypického řešení. Keramické obklady RAKO OBJECT nabízí nejlepší variantu všem, kteří umí ocenit kreativní řešení v prvotřídní kvalitě.

Značka RAKO SYSTEM

Komplexnost nabídky doplňuje speciální stavební chemie značky RAKO SYSTEM pro systémové aplikace v oblasti přípravy podkladu a lepení, spárování, čištění a údržby. Nabídka produktů stavební chemie zahrnuje materiály pro přípravu podkladu (vyrovnávací hmoty, penetrační nátěry), hydroizolační stěrky, lepicí a spárovací hmoty (cementové, epoxidové), ale i přípravky na čištění a údržbu obkladů doporučované značkou RAKO.

Chcete vědět více?

WWW.RAKO.CZ

CHCI NAKOUPIT RAKO

dot