Menu Výrobci Přejít na filtr

RAVAK Walk-In Free samostatná stěna bright alu 120x200cm (GW9FG0C00Z1)

Samostatná stěna RAVAK.

obrázky mohou být ilustrační
walk-in-free2.jpg
free01.jpg
walk-in-free.jpg
walk-in-zastena.jpg
walk-in-free2.jpg
free01.jpg
walk-in-free.jpg
walk-in-zastena.jpg
Kód výrobku 502220305
VýrobceiRavak

Český výrobce koupelnového vybavení je na trhu více než dvacet let, díky dlouholetým zkušenostem ve výrobě, se řadí mezi prestižní výrobce v tomto odvětví. Ravak nabízí akrylátové vany, sprchové kouty a dveře, hydromasážní systémy, umyvadla, nábytek, vodovodní baterie, příslušenství a mnoho dalších designových doplňků a koupelnového vybavení.

Parametry produktu:
Rozměry
120 x 200 x 0.8 cm
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
7 200 Kč
5 950 Kč
Doporučená cena vč. DPH
9000 Kč
Expedice:
skladem u dodavatele
ks 

Popis RAVAK Walk-In Free samostatná stěna bright alu 120x200cm (GW9FG0C00Z1)

Prostorný a vzdušný. Ikona designové koupelny, která díky použití jediné pevné stěny umožňuje vstup do sprchového prostoru z obou stran. 

Sprchové kouty Walk - In jsou jediné, které se vám opravdu přizpůsobí. Nechte si svůj sprchovací prostor od nás sestavit na míru. Vzniká z několika možných kombinací bezpečnostních skel, elegantní kovové vzpěry a ustavovacího profilu. Jedna až dvě decentní vzpěry, které bezpečně udrží velké plochy skla na svém místě a zajistí stabilitu celého koutu, přitom nijak nenarušují absolutní estetickou čistotu celého díla.

Vlastnosti RAVAK Walk-In Free samostatná stěna bright alu 120x200cm (GW9FG0C00Z1)

  • výplň z bezpečnostního skla: 8 mm; Transparent

Sklo je upevněno ke zdi pomocí ustavovacího profilu. Jednotlivá skla se spojují rohovým spojovacím profilem. Stabilitu výrobku zajišťuje subtilní vzpěra, která je dodávána na míru. Skládá se ze dvou chromovaných koncovek (zeď + sklo) a je spojena hliníkovým profilem s povrchovou lesklou úpravou Alubright.

Soubory ke stažení

 
Poznámka 

Sprchový kout Free je dodáván ve složení: jedna pevná stěna v jednom balení.V druhém balení (W SET) jsou úchyty a dvě kovové vzpěry. W SET je nutné dokoupit k výrobku zvlášť.W SET - Úchyty a dvě decentní vzpěry bezpečně udrží velké plohy skla na svém místě a zajistí stabilitu celého koutu. W Set nakupujte zde.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot