Menu Výrobci Přejít na filtr

Spontex Full Action System+ Xtra mop s náhradou zdarma

Mop

obrázky mohou být ilustrační
97050382.png
97050382.png
Kód výrobku 189800081
VýrobceiSpontex

Spontex je celosvětově známa značka s dlouhou historií přesahující 70 let. Počátek výroby prvních viskózních houbiček je datovaný do roku 1932 ve Francii. Od té doby Spontex rozšiřoval svůj sortiment a postupně začal s prodejem plochých drátěnek, kombinovaných houbiček (houba z celulózy + plochá drátěnka) a dalších výrobků. V roce 1997 Spontex (houby) a Mapa (rukavice) spojily své síly na trhu s mechanickými čistícími prostředky a stala se z nich celosvětová skupina zastoupená ve více než 80 zemích.

Parametry produktu:
Váha
0.50 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
499 Kč
412 Kč
Doporučená cena vč. DPH
589 Kč
Expedice:
skladem u dodavatele
ks 

Popis

Spontex Full Action Systém udrží v čistotě každou podlahu. Třásňový mop s kulatou hlavou je lehký a kompaktní, s teleskopickou tyčí, proto se hodí i do menších prostor. Kbelík se skládá ze dvou úrovní – jedna pro namočení mopu, druhá pro jeho vyždímání. Díky rotačnímu systému ždímání se mop nejen zbaví přebytečné vody, ale i veškerých nečistot, které během úklidu zachytí. Návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, proto můžete Spontex Full Action Systém používat i bez dalších chemických prostředků. V balení navíc obdržíte náhradní návlek ZDARMA. Mop je vhodný pro všechny typy podlah.

TIP: Pořídíte u nás také samostatné náhrady, a to jak klasický náhradní mop, tak abrazivní návlek

Rozměr balení:

Sada obsahuje: 1x kbelík, 1x hlava mopu, 1x tyč k mopu (délka 128 cm) 1x klasická náhrada (potah) o průměru 25 cm + dárek 1x náhrada ZDARMA

dot