Vyberte si tu správnou
sádrokartonovou desku s přidanou hodnotou.

Rigips_zakladni_verze_

Habito® H – deska, která toho hodně unese

V případě, kdy hledáte sádrokartonovou desku, která zajistí odolnost proti vzdušné vlhkosti, dobrou akustiku a navíc toho hodně unese, je jasným řešením vysokopevnostní deska Habito® H.

Jedná se o moderní sádrokarton, který v mnoha ohledech překonává i cihlu. Je vhodný nejen pro výstavbu klasických příček, najde ale i využití při rekonstrukci koupelny nebo kuchyně. Zvládne zavěšení kuchyňské linky i vyšší vzdušnou vlhkost v místnosti.

  • Vysoká pevnost a únosnost
  • Snadné kotvení břemen bez výztuh
  • Mechanická odolnost

Více inforamcí naleznete na www.rigips.cz

Desky s technologií Activ'Air® pro lepší kvalitu ovzduší v interiéru

  • Co je technologie Activ'Air® a k čemu slouží?

Activ'Air® technologie slouží k trvalému zkvalitnění ovzduší u vás doma nebo v kanceláři. Tato technologie neutralizuje formaldehyd, respektive rozkládá jeho emise. Výsledkem je čistý a zdravý vzduch v interiéru.

Pro optimální účinnost je vhodné použít 1m2 desky Activ'Air® na 1m3 vzduchu v místnosti. Activ'Air® neztrácí účinnost ani po úpravě povrchu malováním běžnými prodyšnými barvami.

Tuto technologii obsahují také Modré akustické desky Rigips a Modré protipožární desky MA. Můžete si tak vybrat desku s takovou kombinací vlastností, které právě potřebujete.

Už za 28 dní sníží technologie přítomnost formaldehydu až o 70 %. Díky stavebním deskám s technologií Activ'Air® dostanete hodnoty formaldehydu pod kontrolu nejen rychle, ale i na dlouhou dobu. Aktivní látky pohlcující formaldehyd totiž v deskách vydrží minimálně 50 let.

efectivitaActivAir

formaldehyd-1024x482

 

x

Více informací naleznete na rigips.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot