Prohlídka prodejny

Hlavní prodejna - Ostrava

Hledáte inspiraci pro vaše bydlení? Chcete oživit svůj dům, byt či zahradu? Neváhejte a navštivte nás v Ostravě - Přívoze. Pyšníme se velkými prodejními prostory a zároveň vzorkovnami pro naše zákazníky, kde najdou inspiraci nejen pro své bydlení.

Stavebniny Janík se rozléhají na ploše o celkové výměře 60 000m2 a disponuje skladovými prostory o výměře 15 000 m2. Budova prodejny má tři podlaží, v přízemí se nachází oddělení železářství, samoobslužný market se stavebním materiálem a nářadím, a fasádní studio.

V prvím patře najdete rozsáhlou vzorkovnu nebo-li showroom, a to zejména koupelnového studia, dveří, podlah a přírodního kamene. Specializujeme se především na prodej obkladů, dlažeb a veškerého koupelnového vybavení.

Stylový moderní nábytek a doplňky do interiéru najdete ve druhém patře, kde sídlí firma AB Concept.

Viruální prohlídka prodejny Ostrava

Expozice přírodního kamene - areál prodejny Ostrava

V našem areálu v Ostravě jsme pro Vás vytvořili jedinečnou kamennou zahradu, kde najdete originální přírodní kameny všech možných tvarů a zpracování, kameny do zahrad, ale i pro stavby a dekorace. Kámen a Zahrada je největším kamenným centrem v České republice.

Expozice kamene a zahrady nabízí mimo jiné kamenné dekorace a zahradní architekturu. Sochy, solitéry, kašny, umyvadla, lavice, sloupy či vázy a mnoho dalšího najdete právě u nás. Nabídka kamenů je vždy pestrá jelikož pravidelně dovážíme kameny z různých koutů světa. Najdete zde kousky z Řecka, Itálie, Rakouska, Slovenska, Norska, Egyptu, Indie, Turecka, Brazílie, Číny, Vietnamu, Filipín či Thajska.

Nabízíme rovněž sortiment okrasnéých dřevin, kůry, bylinky, substráty a vše potřebné pro milovníky zahrad. Specializujeme se rovněž na obsypové materiály jako drobné valounky, vymývané kačírky a různobarevné drtě.

Prezentační video firmy Kámen a Zahrada a stavebniny Janík

 

dot