Přírodní kámen

"Individualita, originalita a nápaditost"

Bydlet, to je život!

Dopřejte si ten nejlepší pocit z prostoru, ve kterém žijete. Vneste do vašeho domova přírodu a obklopte se něčím jedinečným. Osobní prostor ovlivňuje Vaše pocity a je podstatnou součástí vašeho života. Je to nenarušitelné útočiště, ale také místo pro setkávání s rodinou či přáteli, je to osobní prostor vašich prožitků. Chtějte to nejlepší pro vás a vaše blízké. Pomůžeme Vám splnit sen o lepším každodenním životě.

Individualita, originalita a nápaditost. To je přírodní kámen. Je to materiál, který vám zaručí, že se ve svém domě, bytě či zahradě budete cítit vždy dobře. Vyberte si jeden z našich přírodních obkladových kamenů, který vám vytvaruje Váš vysněný prostor a dá mu nádech luxusu a pohodlí. Je elegantní, trvalý, exluzivní, smyslný, poetický, reprezentativní a zároveň funkční. Přírodní kámen se etabloval jako materiál, který bude vždy nadčasový, moderní, ale zároveň bude působit vždy velmi útulně. Obklopit se něčím jedinečným jako je přírodní kámen je výraz osobního životního stylu.

Výraz se počítá.

Kdo staví z kamene, staví hezky, ale zároveň i hospodářsky. Přírodní kámen má velmi dlouhou životnost a díky tomu, je také ekonomický. Nabízí mnoho různých variant finančních, materiálových či variant v samotném zpracování. Přírodní obkladový kámen podléhá moderním trendům a stále více se tak rozšiřuje oblast výroby a nabízených produktů. Nabízí se celá řada různých přírodních obkladových kamenů s širokou škálou unibarev či povrchového opracování. Přírodní kámen může být těžký a hrubý, ale také může být lehký a hladký. Rafinovanější zpracování, povrchové úpravy či rozměry nabízí nekonečné varianty. Nejen pro své technické vlastnosti je využitelný v různých oblastech (domy, byty, zahrady, komerční stavby). Jeho možnosti použití jsou téměř bez hranic.

Naše nabídka.

U nás máme skladem více než 100 různých druhů přírodního kamene. Nabízíme celou škálu od obkladů, dlažeb, mozaiek až po kamenné drti a mnoho dalších za bezkonkurenční ceny. Veškerý náš sortiment přírodního kamene můžete vidět u nás na prodejně v Ostravě - Přívoze, kde jsme pro Vás připravili NOVOU VZORKOVNU.  

Kámen si můžete také objednat přes náš e-shop.

CHCI NAKUPOVAT ONLINE

Největší centrum přírodního kamene v České republice

Navštivte naše centrum Kámen a Zahrada, které se nachází v areálu stavebnin Janík v Ostravě, které je svou nabídkou a rozlohou největší v České republice. Nabízíme nádherné přírodní kameny všech možných tvarů a zpracování. U nás najdete kameny do zahrad, pro stavby i dekorace. Navíc nabízíme okrasné dřeviny, kůry, bylinky, substráty a vše potřebné pro milovníky zahrad.

 

  

dot