1920px-webbanner-sj-eshop-DPS2024_Kreslicí plátno 1

VÝHERCI SOUTĚŽE

Děkujeme všem zákazníkům, kteří se zúčastnili naší akce DNY PLNÉ SLEV ve Stavebninách Janík. S radostí oznamujeme, že známe vítěze naší soutěže. Vylosovali jsme tři šťastné výherce ze všech vyplněných formulářů. První cena je 30 tisíc korun, zatímco druhá a třetí cena jsou obě po 10 tisíc korun na nákup v našich Stavebninách.

Gratulujeme výhercům a přejeme jim mnoho radosti z jejich výher!

 • 1. Pavel Mikulčík - poukázka na nákup v hodnotě 30.000,-
 • 2. Bohuslav Kotrla – poukázka na nákup v hodnotě 10.000,-
 • 3. Martin Polda - poukázka na nákup v hodnotě 10.000,-

Slosování soutěže (další fotografie na vyžádání)

IMG_7814

IMG_7829

IMG_7831

IMG_7837

DNY PLNÉ SLEV 25. a 26. 4. 2024

Připravte se na dva nezapomenutelné dny plné nevídaných slev a jedinečných příležitostí, které jsme si pro Vás ve Stavebninách Janík v Ostravě připravili!

Ve dnech 25. a 26. dubna 2024 se můžete těšit na opravdový festival slev v celém našem sortimentu. Přijďte objevit neuvěřitelné ceny našich produktů*, napříč sortimentem stavebních potřeb - od stavební chemie, přes betonové výrobky, obklady a dlažby, až po nářadí či zahradní sortiment. *Slevy se nevztahují na individuální cenové kalkulace.

Profesionální poradenství: Naši odborníci z řad dodavatelů jsou tu pro Vás, aby nabídli kvalifikované poradenství a asistenci při jakémkoliv výběru materiálů, které Vaše projekty vyžadují.

To však není vše! V Kámen & Zahrada na Vás čekají další speciální ceny na kameny z celého světa i kamennou architekturu, které jinde nenajdete.

A jako vrchol celé akce – máte možnost vyhrát až 50 tisíc Kč na další nákupy v našich prodejnách!

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost navštívit Stavebniny Janík v Ostravě a zúčastnit se této úžasné akce. Více informací, včetně podrobností o soutěži, naleznete na našich webových stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme hodně štěstí ve slosování!

Zúčastněte se naší exkluzivní soutěže a získejte šanci vyhrát až 50.000 Kč na další nákup!

Stačí splnit následující kroky:

 • Nákup: Nakupte na naší prodejně v Ostravě produkty v minimální hodnotě 3.000 Kč včetně DPH během 25. a 26. dubna 2024.
 • Platba: Zboží zaplaťte ihned na místě hotově nebo platební kartou.
 • Registrace: Vyplňte přihlašovací formulář, do kterého uvedete své jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo a číslo účtenky. Nezapomeňte potvrdit souhlas se soutěžními pravidly a souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.
 • Slosování: Řádně vyplněným a odevzdaným formulářem se automaticky zařazujete do slosování o výhru. Každý doklad v min. hodnotě 3000 Kč vč DPH jde do slosování, pro každý doklad je potřeba vyplnit zvlášť formulář.
 • Ceny: jsou následující: 1 hlavní cena ve výši 30.000 Kč a 2 další ceny, každá po 10.000 Kč, vše formou dárkových poukázek na další nákupy na prodejnách Stavebniny Janík. Mějte na paměti, že v případě výhry nelze zboží zakoupené v rámci akce vrátit.
 • Práva Provozovatele: Provozovatel si vyhrazuje právo provádět změny v pravidlech a podmínkách soutěže. O všech změnách budete informováni v dostatečném předstihu.
 • Poznámka: Vaše osobní údaje budou zpracovány výhradně pro účely této soutěže, a to v souladu s našimi podmínkami ochrany osobních údajů, které naleznete [zde]. Souhlas se zpracováním osobních údajů je možno kdykoliv odvolat.
 • Pravidla Soutěže: Úplnou verzi pravidel soutěže si můžete prohlédnout a stáhnout [úplná pravidla ke stažení zde].

Přejeme hodně štěstí!

Profesionální poradenství firem:

 

Rako

ceresit

ravak

presbeton

 

 

 

Silesia_color

agro-cs

bmi-icopal

pci-og-image

 

 

 

baumit

toptrade-profi-tools

kubala

den-braven

 

 

 

Cemix

kamen-zahrada

DeWalt_Logo.svg

Weber_Logo_RGB_0

 

Fisher

Dedra

Rawplug

stav-komplet

 

 

sapho

top-teramo

PODLAHY_DVERE_Kreslicí plátno 1 kopie

PODLAHY_DVERE_Kreslicí plátno 1

 

 

 

 


 

dot