Menu Výrobci Přejít na filtr

Silikon-akrylátová mozaiková omítka Ceresit CT 77

Mozaiková dekorativní omítka pro vnější i vnitřní použití.

obrázky mohou být ilustrační Akční cena
CT77_2022.png
vzornik-100.jpg
CT77_2022.png
vzornik-100.jpg

Varianty

Kód výrobku
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
25 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
1 693 Kč
1 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 1 Kč
Expedice:
do 2-3 dnů

Zvolte prosím VARIANTU produktu


Přesná cena vám bude vypočtena dle zvoleného odstínu a sdělena telefonicky.

Popis Ceresit CT 77

Ceresit Ceresit CT 77

 • Mozaiková omítka
 • struktura „hlazená"
 • zrno 1,4 – 2,0 mm
 • Balení: 25 kg plastová nádoba

Základní informace

Mozaiková omítka Ceresit CT 77 je určena ke zhotovování dekorativních barevných omítek na tradičních omítkách, betonových a sádrových podkladech, dřevotřískových a sádrokartonových deskách atd. CT 77 je pojena transparentní akrylátovou pryskyřicí modifikovanou silikonovými přísadami a plněna barevným kremičitým pískem o zrnitosti 1,4 - 2,0 mm. Materiál se aplikuje pomocí dlouhého kovového hladítka. Vlastnosti materiálu umožňují překrývání existujících trhlin v podkladu. Omítku Ceresit CT 77 doporučujeme zejména v místech se zvýšeným rizikem poškození, např. ve vstupních prostorách, halách a schodištích v interiéru. Při aplikaci v exteriéru doporučujeme použít CT 77 na místech, která se snadno znečistí, jako jsou např. sokly, balustrády, okenní a dveřní rámy. Intenzivní tmavé barevné odstíny doporučujeme používat pouze na menších ohraničených plochách, jako např. architektonických detailech. Receptura BioProtect představuje funkční a trvanlivou ochranu vůči biologickému napadení, vzniku a rozvoji plísní a řas a dalšímu znečištění. Speciální kapsle s aktívními látkami poskytují omítce dlouhodobou ochranu

* Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. 

Vlastnosti Ceresit CT 77

 • odolná vůči povětrnostním vlivům
 • odolná proti oděru
 • nízká nasákavost
 • odolná proti znečištění, snadno se udržuje čistá
 • receptura BioProtect – zvyšuje odolnost proti řasám a plísním
 • připravena k okamžitému použití
 • k dispozici ve 48 barevných odstínech

Více informací o receptuře BioProtect

Pracovní postup 

step1

Celý obsah nádoby se musí ručně promíchat. V případě potřeby je možné upravit konzistenci produktu podmínkám aplikace přidáním malého množství čisté vody a opětovným promícháním. Příliš velké množství přidané vody znemožní použití materiálu. Nikdy nepoužívejte zrezivělé nádoby nebo nářadí. CT 77 rovnoměrně naneste na podklad v tloušťce jeden a půl velikosti zrna pomocí dlouhého ocelového hladítka drženého šikmo. Povrch by měl být vyhlazen stejným nástrojem, než zaschne. Nástroj se nesmí silně přitlačit na podklad.
Nestříkejte na omítku vodu!
Práci byste měli provádět na jednom povrchu bez přerušení, abyste použili produkt se stejnou konzistencí. Pokud je nutné práci přerušit, podél předem vytyčené linie byste měli aplikovat samolepicí pásku. Následně aplikujte omítku, vytvořte strukturu a pásku s přebývající omítkou strhněte. Po přerušení může nanášení omítky pokračovat v místě přerušení. Okraj předem nanesené omítky lze ochránit samolepicí páskou.

 

Soubory ke stažení

 

Video ETICS

 

H301 - Toxický při požití.
H302 - Zdraví škodlivý při požití.

H315 - Dráždí kůži.
H317 - Může vyvolat alergickou kožní reakci.

H318 - Způsobuje vážné poškození očí.

H330 - Při vdechování může způsobit smrt.

H331 - Toxický při vdechování.

H334 - Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže.

H351 - Podezření na vyvolání rakoviny.

H400 - Vysoce toxický pro vodní organismy.

H410 - Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Související produkty

dot