970x310-banner-obsahova-stranka-big

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří 2023

 • Dvoudenní akce, probíhající ve dnech 5. a 6. května, která letos svou velikostí a odborností předčí předchozí úspěšné ročníky.
 • Zavítejte k nám a získejte skvělé benefity během této události. Více informací naleznete níže.
 • V pátek se na Vás tešíme od 9:00 do 18:00 a v sobotu pak od 9:00 do 17:00.

Na co se můžete těšit? 

 • odborné a technické poradenství ve stavebnictví
 • odborné a technické poradenství v oblasti elektroinstalačního materiálu
 • odborné a technické poradenství v oblasti venkovní a vnitřní architektury kamene a zahradních dekorací
 • odborné a technické poradenství v oblasti zahradnictví - ochrana a výživa rostlin
 • prodej sezónních rostlin, sazenic a bylinek a prodej kamene všech rozměrů
 • setkání s výrobci, kteří vám poskytnou individuální servis a také odprezentují zajímavé praktické ukázky
 • exkluzivní slevy a mimořádné cenové nabídky, nové produkty či výprodejové zboží
 • dárek za nákup v hodnotě min. 500 Kč, vč. DPH
 • bohaté občerstvení 
 • zábavný program pro děti
 • hudební produkce rádia Čas
 • VSTUP ZDARMA

Důležité informace o místě a čase konání akce, a další:

 • 5. května 9:00 - 18:00 (otevírací doba pro běžný prodej 6:30 - 18:00)
 • 6. května 9:00 - 17:00 (otevírací doba pro běžný prodej 6:30 - 17:00)
 • Akce se koná za každého počasí!
 • Akce se koná v areálu: Stavebniny JANÍK a.s. Hlučínská 484/61, 702 00 Ostrava – Přívoz
 • Hlavními partnery akce jsou: 
  Stavebniny JANÍK a.s.
  ELEKTRO S.M.S., spol. s r. o.
  KÁMEN DESIGN ZAHRADA s.r.o.
 • pro ještě více informací nás neváhejte kontaktovat:

Telefon:+420 595 133 311

po-pá::6:30 - 18:00

Email:info (a) stavebniny-janik tecka cz

Naše úspěšné předchozí ročníky

Vystavovatelé ve Dnech otevřených dveří 2023

Můžete se těšit na setkání s více než 50-ti výrobci napříč stavebnictvím, kteří Vám nabídnou jejich profesionální poradenství a zajímavé praktické ukázky. Součástí akce jsou také mimořádné slevy či individuální cenové nabídky. Tak neváhejte a jednoduše přijďte. Těšíme se na Vás.

Vystavovatelé ve Dnech otevřených dveří 2023

Stavebniny Janík a.s.

stavebniny-janikHlavní organizátor akce. Nabízíme komplexní sortiment nejen stavebních materiálů za výhodné ceny.U nás nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu, dům a zahradu na jednom místě.

WEBSITE

KÁMEN DESIGN ZAHRADA s.r.o.

kamen-zahradaHlavní organizátor akce. Specializujeme se na prodej solitérních kamenů, přírodních dlažeb a obkladů, valounů, drtě, zdicích kamenů, soch a dalších.

WEBSITE

SATJAM, s.r.o.

satjam-strechyJsme přední český výrobce dodávající lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy a kompletní příslušenství střechy. Střešní krytina a okapový systém NIAGARA z hliníku a ocelového plechu. Nabízíme vše pro plechové střechy.

WEBSITE

Winerberger s.r.o.

weinerbergerJsme přední světový výrobce cihel Porotherm a současně lídr v produkci pálené střešní krytiny Tondach v Evropě. V ČR působíme od roku 1992. Portfólio produktů doplňují lícové cihly a obkladové pásky Terca. Dále dlažba Penter a Semmelrock.

WEBSITE

ROCKWOOOL, a.s.

Rockwool

Vyrábíme tepelné, zvukové a protipožární izolace z kamenné vlny. Nabízíme řešení vhodné pro zateplení střech, kontaktních a provětrávaných fasád, příček, podlah, potrubí, kotlů. Naše výrobky tepelně izolují, nehoří, tlumí hluk, dýchají a nevlhnou. Prodáváme akustické podlahy.

WEBSITE

MULTI-FORM

multi-formMulti-Form je předním dodavatelem interiérových dokončovacích materiálů (dveře, podlahy, obklady, okna, OSB) a stavebních materiálů.

WEBSITE

Den Braven

den-bravenVyrábíme a prodáváme stavební i průmyslovou chemii a potřeby pro stavebnictví. Dodáváme lepidla, montážní pěny, chemické kotvy, silikony, fasádní lepidla a hydroizolace. Prodáváme také tekuté lepenky, akrylátové tmely, penetrační nátěry, stěrky i samonivelační hmoty.

WEBSITE

ACO Stavební prvky spol. s r.o.

AcoZabýváme se výrobou a prodejem stavebních prvků. Nabízíme odvodňovací techniku pro výrobní haly, stavby silnic, čerpací stanice, zemědělství a další. V našem sortimentu naleznete venkovní i vnitřní odvodnění, drenáže a infiltrační systémy, zatravňovací panely a domácí čistírny odpadních vod.

WEBSITE

TOPTRADE PRODUCTION, spol. s r.o.

toptrade-profi-tools

Výroba a velkoobchodní prodej zednických nástrojů a nářadí do velkoobchodů se železářstvím, do e-shopů, do specializovaných maloobchodních prodejen stavebnin, železářství, hospodářských, zahrádkářských a domácích potřeb.

WEBSITE

Ciret s.r.o. STORCH

storch

Společnost Ciret s.r.o. je výhradním distributorem výrobků značky STORCH v České republice a na jejím trhu s malířskými potřebami se pohybujeme již téměř 30 let. Nabízíme nářadí pro povrchové úpravy ve stavebnictví. Našim zákazníkům dodáváme vysoce kvalitní stroje a zařízení značky STORCH. Vše v té nejlepší kvalitě.

WEBSITE

LEVIOR, s.r.o.

festa

Velkoobchodní prodej a dovoz ručního nářadí pro řemeslníky, zahradu a železářského zboží. Nabízíme svinovací metry, měřící pásma, kleště, klíče, nůžky a šroubováky. V sortimentu naleznete sekačky, nože, diamantové kotouček, míchadla, perlinku a upínací pásy. Dále u nás najdete rohože a svítidla.

WEBSITE

CANIS SAFETY a.s.

canis_ke_stazeni

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečení pro volný čas. Těžíme ze svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, vyvíjíme a produkujeme vlastní volnočasový a pracovní sortiment pod značkou CXS. Jsme také autorizovaným distributorem několika prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, ATLAS. To vše je doplněno o vlastní zakázkovou výrobu pracovních oděvů a potisků dle přání zákazníka.

WEBSITE

BMI Icopal / BMI Vedag

bmi-icopal

Bmi-vedag

Značky BMI Icopal a BMI Vedag zastupují na českém trhu předního výrobce hydroizolačních materiálů pro ploché střechy, šikmé střechy, spodní stavby a inženýrské stavby. Silnou pozici na trhu si tyto značky vybudovaly kvalitním portfoliem výrobků, důrazem na systémové skladby, ale také prvotřídní technickou podporou.

WEBSITE

ELEKTRO S.M.S., spol. s r. o.

sms-elektroHlavní organizátor akce. Zaměřujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu. Snažíme se zefektivňovat Vaše investice do elektroinstalačního materiálu.

WEBSITE

CERESIT - HENKEL ČR, spol. s r.o.

ceresitSpecializujeme se na lepidla na keramické obklady a dlažby, hydroizolace, zateplovací systémy – poskytujeme širokou škálu speciálních produktů a systémových řešení, která vyhovují potřebám profesionálů v oblasti průmyslu a stavebnictví.

WEBSITE

LB Cemix, s.r.o.

CemixJsme přední výrobce stavebních hmot. Nabízíme systémová řešení za pomoci disperzních stavebních materiálů a suchých směsí. Sortiment zahrnuje zateplovací, podlahové, sanační a hydroizolační systémy i systémy pro lepení keramických obkladů, zahradní program a další.

WEBSITE

Masters Buuilderes Solutios CZ s.r.o.

pci-og-imageSkupina PCI zahrnuje značky PCI a THOMSIT. PCI nabízí řešení především v rámci pozemních staveb. Najdete zde produkty a systémy pro fasády, realizace obkladů a dlažeb, omítky, potěry, samonivelační stěrky, nebo také hydroizolaci budov. Thomsit je dynamická značka pro podlahové systémy, která je od roku 2019 součástí skupiny PCI. Thomsit nabízí moderní sortiment výrobků, který splňuje všechny požadavky na pokládku podlah.

WEBSITE

INVA Building Materials s.r.o.

soudalDodáváme stavební chemie značky SOUDAL, auto produkty a aplikační nářadí. V našem sortimentu naleznete polyuretanové pěny, tmely, chemické kotvy, přísady do stavebních hmot a další. Nabízíme také napouštědla, lazurovací laky, malířské barvy, přísady do betonu, vyrovnávací štěrky a jiné zboží.

WEBSITE

Cement Hranice, a.s.

cement-hraniceHlavním výrobním programem je výroba cementů a maltovinových pojiv. Nabízíme cementy volně ložené, cementy balené, suché omítkové a maltové směsi.

WEBSITE

BAUMIT, spol. s r.o.

baumitZateplovací systémy fasád, komponenty pro zateplování. Strojní, sádrové, sanační vnější a vnitřní omítky. Fasádní barvy, potěry, zdící malty, betonové směsi. Kreativní omítky. Výrobky na lepení obkladů a dlažeb. Prodej samonivelačních stěrek a litých podlah. Výroba stavebního materiálu.

WEBSITE

Styrotrade, a.s.

styrotradeStyrotrade, a.s. je největším výrobcem polystyrenu EPS v České republice.

WEBSITE

fischer international, s.r.o.

Fisher

Velkoobchodní distribuce kotevní techniky a montážních systémů fischer pro Česko. K dalším obchodovaným komoditám patří vrtáky, stavební chemie, protipožární systémy, systémy k upevnění solárních panelů. Provádění návrhů kotvení, výtažných zkoušek, poradenství k problematice upevňování a výrobkům.

WEBSITE

LAGIS s.r.o.

lagis-partner-profesionalu

Prodáváme profesionální žebříky, kombinované žebříky, kloubové žebříky, víceúčelové žebříky, výsuvné a plošinové žebříky, schůdky, schůdkové stoličky.

WEBSITE

HPI-CZ spol. s r.o.

HPi

Patříme k lídrům na českém trhu v oblasti dodávek stavebního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a pro zateplování budov, omítky, terasy, ploché střechy a mnoho dalších.

WEBSITE

Saint-Gobain

Saint-gobain

Jsme světový lídr v moderních konstrukcích a udržitelném stavebnictví. Navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme materiály a řešení pro stavebnictví a průmysl. Vše, co děláme, vychází z našeho poslání: „Making the world a better home"

WEBSITE

Ráj Dřeva Třebíč, s.r.o.

raj_dreva_logo_2023

Společnost Ráj Dřeva Třebíč, s.r.o., jak už název napovídá, má svoji činnost věnovanou právě dřevu, v mnoha jeho podobách a stádiu zpracovanosti. Mezi hlavní činnosti patří výroba, maloobchodní i velkoobchodní prodej, jednak svých vlastních výrobků, ale také produktů nakoupených od širokého portfolia ostatních výrobců či dodavatelů, tuzemských či zahraničních.

WEBSITE

Vitex

vitex-gr-logo-vector

Vitex představují nátěrové hmoty pro interiéry, exteriéry, barvy na kov, dřevo, beton a sádrokarton. Pro každý povrch a materiál má Vitex připravenou zajímavý produkt, se skvělým poměrem ceny a kvality. Mnohé z nich mají certifikáty té nejvyšší kvality, aby byly antibakteriální, hypoalergenní a protiplísňové. Výrobky mají skvělé technické vlastnosti a současně jsou ekologicky šetrné k přírodě a ovzduší. S výrobky Vitex pořizujete kvalitu pro vaše stavební projekty a současně chráníte životní prostředí.

WEBSITE

DIS nářadí s.r.o.

dis

Jsme specializovaný velkoobchod se stavebním nářadím se zaměřením na obkladače. Převážná většina nabízeného nářadí pochází ze zemí EU s jasným zaměřením na českou výrobu.

WEBSITE

 

Vystavovatelé ve Dnech otevřených dveří 2023

RAKO

RakoJsme výrobcem keramických obkladů. Tradiční česká značka oslaví brzy 140 let. Nabízí komplexní řešení keramických obkladů včetně stavební chemie.

WEBSITE

PRESBETON Nova, s.r.o.

presbetonVýroba a prodej: zámková a skladebná dlažba, plošná dlažba, natural dlažby, vegetační a drenážní dlažby, obrubníky. Dále zdicí a plotové tvárnice, betonové lícové cihly, zákrytové desky a ztracené bednění, schodiště, okrasné a svahové tvárnice, palisády, zahradní stěny, lavičky a květináče.

WEBSITE

Sanswiss s.r.o.

sanswissVyrábíme sprchové kouty, vanové zástěny a sprchové vaničky z litého mramoru. Zaměřujeme se na kvalitu a design a u sprchových zástěn se specializujeme i na atypická provedení. Sprchové kouty se vyznačují velkou rozmanitostí nabídky, a to jak v možnosti výběru typů a rozměrů, tak technických řešení.

WEBSITE

SAPHO Koupelny | UBC s.r.o.

saphoVyrábíme a dodáváme koupelny, které mají styl. Naše značka v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků.

WEBSITE

Pórobeton Termalica

Termalica

Termalica je komplexní systém elementů, které jsou vůči sobě
vzájemně perfektně přizpůsobeny a které umožňují postavit energeticky úsporný dům od základů až po stropy.

WEBSITE

EGIBI s.r.o.

EgibiJsme velkoobchodní společnost zabývající se prodejem stavebních a dekorativních prvků do interiéru i exteriéru. Nabízíme vám špičkový sortiment, který zahrnuje například obkladové kameny, půdní schody, nebo kvalitní podlahy.

WEBSITE

JA ARCHITEKTI

ja-architektiV našem portfoliu jsou rodinné domy, interiéry, rekonstrukce, administrativní stavby, bytové domy, rekreační areály, veřejné stavby a prostranství, hotely i restaurace. Navrhujeme domy v celé České republice.

WEBSITE

JA STUDIO

ja-studio

Vyrábíme produkty do interiéru i exteriéru ve vysoké kvalitě. Naše výrobky jsou vyráběny ručně v České republice. Používáme vysoce kvalitní materiály a dbáme na precizní zpracování.

WEBSITE

DOORNITE s.r.o.

doorniteInteriérové dveře a vchodové dveře vyrábíme v nových dekorech. Vyrábíme laminové dveře, bezpečnostní dveře, fóliové, profilové i lakované dveře. Interiérové dveře s protipožární úpravou. Ke každému typu dveří nabízíme obložkové zárubně.

WEBSITE

KM Beta a.s.

KM-beta-strechy

V KM Beta děláme vše pro vaše komfortní bydlení - vyrábíme střešní krytiny, zdivo, stropy i omítky. A proto ať už stavíte nebo rekonstruujete u nás vám rádi poradíme. Podívejte se, co s námi můžete zrealizovat.

WEBSITE

AGRO CS a.s.

agro-cs

Agro CS patří mezi nejvýznamnější evropské firmy v oblasti výroby substrátů, hnojiv, travních směsí a travních koberců. To vše, spolu s dodávkami průmyslových hnojiv farmářům a výrobou energie z obnovitelných zdrojů, jsou klíčové oblasti podnikání holdingu.

WEBSITE

Silesia Color

Silesia_color

Zabýváme se specializovaným velkoobchodním a maloobchodním prodejem :nátěrových hmot, ředidel, tmelů, lepidel, stavební chemie, malířských pomůcek, práškových nátěrových hmot. Sortiment je nabízen s vysokou úrovní servisu, poradenstvím, tónováním, rozvozem zboží a individuálním přístupem k zákazníkům.

WEBSITE

TOPWET s.r.o.

topwet-cz

Společnost TOPWET je vnímána odbornou veřejností jako výrobce prvků pro odvodnění plochých střech. Uznání si získaly zejména dvoustupňové střešní vpusti s integrovanými manžetami hydroizolačních materiálů a chrliče se sníženou odtokovou hranou. Zásluhou optimální materiálové základny, zejména polyamidu PA6 pro těla vpustí, a vychytaným technickým řešením předstihl TOPWET vlastnostmi výrobků mnohé tradiční zahraniční produkty.

WEBSITE

IZOBETON

izobeton

Výroba betonových tvarovek
Vhodnou kombinací tradičních materiálů ve spojení s nekonvenčním způsobem výroby, jsme dokázali vytvořit stavební prvky, které otevírají nové možnosti, jak lehce a levně dosáhnout současných trendů, norem a předpisů ve stavebnictví. Moderní technologií výroby s použitím tradičního betonu a lehkého plniva, vznikají výrobky s výhodami, mezi které patří především nízká hmotnost, rychlost a jednoduchost zpracování, lepší tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

WEBSITE

Kubala

kubala

Působíme od roku 1987, kdy majitel Roman Kubala vyrobil první ruční stavební nářadí pod značkou Kubala. Ruční stavební nářadí projektujeme s ohledem na komfort jeho uživatelů, bezpečnost a pohodlí. V Polské Ustroni, kde firma i výrobna sídlí vyrábíme téměř 700 produktů nářadí a dodáváme je do stavebních sítí a filiálek nejen v Evropě ale také Severní Americe, Africe, Austrálii a Asii.

WEBSITE

TopTeramo s.r.o.

top-teramoVyrábíme teracové a plošné betonové dlažby pro venkovní i vnitřní použití, suché stavební hmoty, obkladové a schodové prvky, květináče, bazénové lemy, okrasné mramorové drtě aj.

WEBSITE

Ravak a.s.

ravakDodáváme komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů. Vyrábíme akrylátové vany s možností osazení vanovou zástěnou, sprchové kouty a dveře, a to i v atypickém provedení, sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti. Nechybí umyvadla, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků.

WEBSITE

NOVASERVIS, spol. s r.o.

novaservisSpolečnost Novaservis působí na trhu už od roku 1990. Jsme jedním z největších výrobců a prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku. Máme více než 30 let zkušeností v oboru.

WEBSITE

Vaspo Stone s.r.o.

vaspo-stoneHlavním produktem je výroba dokonalých imitací přírodního kamene nejvyšší kvality na trhu. Specializujeme se na obklady fasád, interiérové obklady, cihlové obklady, ale i dekorační interiérové obklady. Široká škála vzorů nabízí obklady vhodné do exteriéru i interiéru. 

WEBSITE

Spoltex spol. s r.o.

spoltexVelkoobchodní i maloobchodní prodej koberců, PVC, běhounů, linolea, vinylových dílců a dřevěných či laminátových podlah. Nabídka poradenství.

WEBSITE

Klinker Centrum s.r.o.

klinker_centrum

Provozovna, vzorkovna a sklad kompletního systému pro lícové zdivo: cihly klinker a lícové cihly, obkladové pásky, zahradní dlažba klinker, parapetní desky, stříšky na zídky a sloupky, kanalizační cihly. Nabízíme také pálenou střešní krytinu Röben.

WEBSITE

 

Mapei, spol. s r.o.

mapeiZabýváme se výrobou stavební chemie pro lepení a spárování přírodního kamene, obkladů a dlažeb. Nabízíme výrobky pro lepení pružných a textilních krytin a pro dřevěné podlahy. Dále prodáváme ochranné a dekorativní nátěry.

WEBSITE

Remmers s.r.o.

remmersVážení zákaznici, firma Remmers s.r.o. zrušila svou účast na této akci. Děkujeme za pochopení. V případě zájmu o jejich služby a produkty se na ně neváhejte obrátit. 

WEBSITE

BEL-POL Sp. z o. o.

bel-polNabízíme moderní a inovativní dokončovací materiály, které zlepšují komfort bydlení (jako jsou podlahy, dveře, stěny, atd.)

WEBSITE

BETONÁRNA HLUČÍN s.r.o.

betonarna-hlucin

Nabízíme kvalitní suroviny, přístup, poradenství a výsledný produkt v pohledové kvalitě. Betonové směsi: transportbeton,  maltové směsi, lehčený beton, samozhutnitelný beton, pěnobeton, vymývaný beton – chodníky, terasy, cementové lité potěry Fliessbeton a další.. 

WEBSITE

DEDRA

Dedra

V našem katalogu najdete široký sortiment elektrického nářadí, dobíjecích zařízení, příslušenství k elektrickému nářadí, zahradního nářadí, svářecí techniky, ručního nářadí, zdravotnických a bezpečnostních potřeb.

WEBSITE

RIVA, a.s.

Logo-Riva-a.s

Základ prodeje tvoří bytové i objektové PVC podlahoviny z domácí i zahraniční produkce, stále stoupá prodej objektových koberců, laminátových i dřevěných plovoucích podlah. Samozřejmostí je snaha o komplexní zásobení, takže nabízíme veškerou potřebnou stavební chemii (lepidla, stěrky, penetrace, laky, čisticí a ošetřovací přípravky aj.), široký sortiment lišt a soklů, spojovací materiál.

WEBSITE

Koelner CZ, s.r.o.

koelner

Vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom dodávali kotevní techniku, spojovací materiál a nářadí ceněné uživateli u nás i na celém světě.
Pomůžeme vám splnit očekávání Vašich zákazníků – od kutilů po velké stavební společnosti. Dodáváme spolehlivá kotevní řešení, osvědčené ruční a elektrické nářadí a doplňkové příslušenství. Vsadili jsme na značky, které našim zákazníkům zaručují nejvyšší kvalitu a široký výběr.

WEBSITE

Murexin

Murexin

Murexin nabízí dokonale sladěné výrobky a systémy pro stavbu! Nejen podlaháři, obkladači, zedníci, malíři ale i další profese u nás naleznou širokou škálu výrobků, což z nás činí ideálního dodavatele v mnoha oblastech.

WEBSITE

 

dot