Koupelnové studio

Chcete novou koupelnu a nevíte, jak na to? Rádi Vám pomůžeme s výběrem. U nás najdete veškeré vybavení od sprchových koutů po vany a doplňky, které z vaší koupelny udělají jedinečnou oázu. S naší designérkou pak vše sladíte k vaší spokojenosti. Přijďte se podívat na naši rozsáhlou vzorkovnu v Ostravě, kde neustále dbáme na to, abychom vám nabídli aktuální trendy různých značek. Specializujeme se na českého výrobce „RAKO", ale nabízíme i mnoho dalších evropských a světových značek. Sledujte nás, pravidelně pro vás připravujeme akce, díky kterým nakoupíte za výhodných cenových podmínek. Ať už nakupujete na našich prodejnách nebo online.

CHCI NAKOUPIT ONLINE

 

 

Obklady a dlažby

Naší specializací je sortiment obkladů a dlažeb různých značek, tvarových a barevných provedení. Díky naší nabídce vytvoříte jedinečný prostor kdekoliv. Splníme požadavky pro komerční i soukromé účely.

Vany a sprchové kouty

V Naší koupelnové sekci nabízíme velké množství sprchových koutů, vaniček a van různých tvarů a velikostí, šité každému na míru. Dopřejte si komfort výběrem luxusních typů hydromasážních van či sprchových koutů včetně hydromasážních panelů, kde výborně zrelaxujete své tělo.

Umyvadla

Jedna z nejdůležitějších věcí v koupelně je správné umyvadlo, vyberte si správnou míru a tvar, dle rozměrů vaší koupelny. Nabízíme taky umyvadla závěsná, vestavěná, volně stojící (na desku) i jako komplet v koupelnových skříňkách.

Baterie

Nabízíme klasické, podomítkové a pákové umyvadlové či sprchové baterie. Umyvadlové baterie se vyrábí s různou povrchovou úpravou.

Nářadí a příslušenství


Realizujete si koupelnu sami? Nabízíme spoustu pomocníků pro usnadnění práce. Řezačky, metry, křížky a vše potřebné pro úspěšnou realizaci.

WC + bidety

Široký výběr kombi či závěsných wc a bidetů. Samozřejmostí je doplňující sortiment jako jsou sedátka, splachovací zařízení či bidetové sprchy. Samozřejmostíé je nabídka WC a veškeré doplňky pro tělesně postižené.

Vybavení do koupelen

Zrcadla, osvětlení zrcadel, skříňky, sušáky na prádlo, topné tělesa, odtokové žlaby, to a ještě spoustu dalšího u nás najdete. Vyberte si z aktuálních katalogů našich partnerů a my Vám zboží dodáme také na objednávku. Vybavte si koupelnu podle vašich představ.

Chemie

Pro hygienicky čistou a zářivou koupelnu nabízíme velké množství čističů. A navíc si vyberete z široké škály stavební chemie jako lepidla, spárovací hmoty, silikony aj.

3D vizualizace koupelen 

Rádi byste svou představu viděli před realizací? Zkuste to s námi, vytvoříme vizualizaci na míru Vašich představ a společně pomůžeme vytvořit koupelnu Vašich snů. Nabízíme 3D grafický návrh koupelny ZDARMA a to při zakoupení obkladů a dlažeb v naší prodejně.

Jak postupovat?

S našimi odborníky vyberete sortiment, který se vám líbí, obklady, dlažbu či samotné vybavení do koupelny. Doporučujeme sjednat si schůzku předem s naší designérkou, abychom se mohli plně věnovat vašim potřebám.

Přineste si

 • Na schůzku si připravte půdorys / náčrt místnosti či popis rozvržení obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení
 • půdorys místnosti s celkovými rozměry vč. světlé výšky místnosti
 • rozměry vyzdívek, soklů a nik
 • rozměry dveří a oken včetně výšky parapetu nad podlahou
 • vzdálenost dveří, oken a vyzdívek od rohu místnosti
 • u podkrovní místnosti, také řez s rozměry zkosení nebo jeho sklonem

Vizualizace

 • grafický návrh během 1 týdne zpracujeme a pošleme na Vaši e-mailovou adresu
 • v případě, že nebudete spokojeni, informujte nás, dle Vašich požadavků provedeme jednu úpravu
 • po odsouhlasení vizualizací Vám vypracujeme výpis obkladů a dlažeb, tyto výměry jsou však pouze orientační - doporučujeme tedy před objednání zboží konzultaci s Vaší realizační firmou

Cena vizualizace

 • Je nutné uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč, která Vám bude odečtena následně, při odběru vybraného sortimentu, od celkové částky.
 • Záloha 1000 Kč - v ceně je zahrnuta 1x vizualizace koupelny + WC + 1x úprava
 • Při odběru obkladů a dlažeb Vám bude uvedená hodnota odečtena od celkové částky, vizualizace je tedy ZCELA ZDARMA!!!

 

 

 

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás, zajistíme vše k vaší spokojenosti.

Koupelnové studio Ostrava
Informace

T:+420 595 133 308

M:+420 725 739 920

E:obklady@stavebniny-janik tecka cz

Technický poradce obklady 
Jolana Moskálová

T:+420 595 133 326

M:+420 602 577 560

E:jolana.moskalova (a) stavebniny-janik tecka cz

 

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás, zajistíme vše k vaší spokojenosti.

Technický poradce koupelnové vybavení
Renata Dostálová / Milan Petruňa

T:+420 595 133 305

M:+420 724 117 120

E:sanita@stavebniny-janik tecka cz

Designérka / 3D vizualizace koupelen
Michaela Němcová

T:+420 595 133 331

Po - Pá:7:00 - 15:30

E:michaela.nemcova@stavebniny-janik tecka cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot