Koupelnové studio

Chcete novou koupelnu a nevíte, jak na to? Rádi Vám pomůžeme s výběrem. U nás najdete veškeré vybavení od sprchových koutů po vany a doplňky, které z vaší koupelny udělají jedinečnou oázu. S naší designérkou pak vše sladíte k vaší spokojenosti. Přijďte se podívat na naši rozsáhlou vzorkovnu v Ostravě, kde neustále dbáme na to, abychom vám nabídli aktuální trendy různých značek. Specializujeme se na českého výrobce „RAKO", ale nabízíme i mnoho dalších evropských a světových značek. Sledujte nás, pravidelně pro vás připravujeme akce, díky kterým nakoupíte za výhodných cenových podmínek. Ať už nakupujete na našich prodejnách nebo online.

CHCI NAKOUPIT ONLINE

Obklady a dlažby

Naší specializací je sortiment obkladů a dlažeb různých značek, tvarových a barevných provedení. Díky naší nabídce vytvoříte jedinečný prostor kdekoliv. Splníme požadavky pro komerční i soukromé účely.

Vany a sprchové kouty

V Naší koupelnové sekci nabízíme velké množství sprchových koutů, vaniček a van různých tvarů a velikostí, šité každému na míru. Dopřejte si komfort výběrem luxusních typů hydromasážních van či sprchových koutů včetně hydromasážních panelů, kde výborně zrelaxujete své tělo.

Umyvadla

Jedna z nejdůležitějších věcí v koupelně je správné umyvadlo, vyberte si správnou míru a tvar, dle rozměrů vaší koupelny. Nabízíme taky umyvadla závěsná, vestavěná, volně stojící (na desku) i jako komplet v koupelnových skříňkách.

Baterie

Nabízíme klasické, podomítkové a pákové umyvadlové či sprchové baterie. Umyvadlové baterie se vyrábí s různou povrchovou úpravou.

Nářadí a příslušenství


Realizujete si koupelnu sami? Nabízíme spoustu pomocníků pro usnadnění práce. Řezačky, metry, křížky a vše potřebné pro úspěšnou realizaci.

WC + bidety

Široký výběr kombi či závěsných wc a bidetů. Samozřejmostí je doplňující sortiment jako jsou sedátka, splachovací zařízení či bidetové sprchy. Samozřejmostíé je nabídka WC a veškeré doplňky pro tělesně postižené.

Vybavení do koupelen

Zrcadla, osvětlení zrcadel, skříňky, sušáky na prádlo, topné tělesa, odtokové žlaby, to a ještě spoustu dalšího u nás najdete. Vyberte si z aktuálních katalogů našich partnerů a my Vám zboží dodáme také na objednávku. Vybavte si koupelnu podle vašich představ.

Chemie

Pro hygienicky čistou a zářivou koupelnu nabízíme velké množství čističů. A navíc si vyberete z široké škály stavební chemie jako lepidla, spárovací hmoty, silikony aj.

Koupelnové studio je pro vás OTEVŘENO

Služba 3D vizualizace koupelny je opět dostupná pro všechny naše klienty.
Sjednejte si schůzku na prodejně v Ostravě a s naší designérkou si domluvte PŘESNÝ ČAS SCHŮZKY.
Společně to zvládneme a vybereme produkty na míru vašeho přání a navíc vytvoříme 3D vizualizaci koupelny zcela ZDRAMA.
Snažíme se chránit zdraví nás všech, proto bychom vás chtěli poprosit, abyste při návštěvách našich poboček používali roušky a dodržovali bezpečnostní opatření.

 

Prohlédněte si nové trendy nejen pro koupelny

Naplánujte si koupelnu s námi do posledního detailu

Hledáte nápaditý a zároveň funkční design pro vaši koupelnu? Rádi byste si naplánovali a ujasnili vaši představu k dokonalosti?
Jsme tady pro vás, řešení máme!

Naplánujeme vaši koupelnu na míru a do posledního detailu, vizuálně zpracujeme 3D návrh, rozkreslíme půdorys místnosti a stanovíme odhadovaný rozpočet pro vaši stavbu či rekonstrukci. 

Kontaktujte naši designérku: Aneta Nytrová

Telefon:+420 595 133 331

po-pá::7:00 - 15:30

Email:grafik (a) stavebiny-janik tecka cz

 

Jak postupovat?

S našimi odborníky vyberete sortiment, který se vám líbí, obklady, dlažbu či samotné vybavení do koupelny. Poté doporučujeme sjednat si schůzku s naší designérkou, abychom se mohli plně věnovat vašim potřebám.

Přineste si

 • Na schůzku si připravte půdorys / náčrt místnosti či popis rozvržení obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení
 • půdorys místnosti s celkovými rozměry vč. světlé výšky místnosti
 • rozměry vyzdívek, soklů a nik
 • rozměry dveří a oken včetně výšky parapetu nad podlahou
 • vzdálenost dveří, oken a vyzdívek od rohu místnosti
 • u podkrovní místnosti, také řez s rozměry zkosení nebo jeho sklonem

Vizualizace

 • 3D návrh během 1 týdne zpracujeme a pošleme na Vaši e-mailovou adresu
 • v případě, že se nám nepodaří zcela naplnit Vaše představy, informujte nás, dle Vašich požadavků provedeme jednu úpravu
 • po odsouhlasení vizualizací Vám vypracujeme výpis obkladů a dlažeb, tyto výměry jsou však pouze orientační - doporučujeme tedy před objednání zboží konzultaci s Vaší realizační firmou!

Cena vizualizace

 • Je nutné uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč, která Vám bude odečtena následně, při odběru vybraného sortimentu, od celkové částky.
 • Záloha 1000 Kč - v ceně je zahrnuta 1x vizualizace koupelny + WC + 1x úprava
 • Při odběru obkladů a dlažeb Vám bude uvedená hodnota odečtena od celkové částky, vizualizace je tedy ZCELA ZDARMA!!!

 

 

 

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás, zajistíme vše k vaší spokojenosti.

Koupelnové studio Ostrava
Informace

T:+420 595 133 308

M:+420 725 739 920

E:obklady@stavebniny-janik tecka cz

Technický poradce obklady 
Jolana Moskálová

T:+420 595 133 326

M:+420 602 577 560

E:jolana.moskalova (a) stavebniny-janik tecka cz

 

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás, zajistíme vše k vaší spokojenosti.

Technický poradce koupelnové vybavení
Renata Dostálová / Milan Petruňa

T:+420 595 133 305

M:+420 724 117 120

E:sanita@stavebniny-janik tecka cz

Designérka / 3D vizualizace koupelen
Iveta Borová

T:+420 595 133 331

Po - Pá:7:00 - 15:30

E:grafik@stavebniny-janik tecka cz

dot