Menu Výrobci Přejít na filtr

Minerální izolace Rockwool STEPROCK HD (cena za balení)

Polotuhá deska z kamenné vlny.

obrázky mohou být ilustrační
steprock_hd.jpg
podlaha-armovany-beton.jpg
steprock_hd.jpg
podlaha-armovany-beton.jpg

Varianty

Kód výrobku 123100153
VýrobceiRockwool

ROCKWOOL, a.s. je výrobcem a dodavatelem výrobků, systémů a řešení na bázi kamenné minerální vlny, které zvyšují energetickou účinnost, zajišťují akustický komfort a protipožární bezpečnost budov.

Parametry produktu:
Váha
25.20 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
1 039 Kč
859 Kč
Expedice:
skladem 39 bal
bal 

Popis STEPROCK HD

Polotuhá deska STEPROCK HD z kamenné vlny (minerální plsti) pojené organickou pryskyřicí, v celém objemu hydrofobizovaná.

OBLAST POUŽITÍ STEPROCK HD

Deska Steprock HD je určena pro stavební tepelné a akustické izolace lehkých i těžkých plovoucích podlah s požadavky na snížení kročejové a vzduchové neprůzvučnosti. Deska Steprock HD odolává rovnoměrně rozloženému tlaku, který má být roznášen v případě lehkých plovoucích podlah pomocí dvou křížově položených vrstev nosných desek (např. podlahový sádrokarton, dřevotřískové, dřevoštěpkové nebo cementotřískové desky). Pro optimální akustické vlastnosti lehké plovoucí podlahy doporučujeme používat Steprock HD o tloušťce max. 40 mm. Skladba podlahy musí být přizpůsobena podmínkám výrobce nebo dovozce nášlapné podlahové vrstvy. Pro zatížení podlahy do 250 kg/m2 se zpravidla používají minimálně dvě nosné desky, každá o tloušťce 16 mm. V případě pochybností o dostatečné tuhosti je nutné toto konzultovat se statikem. Steprock HD je doporučenou izolací i pro lehké akustické plovoucí podlahy realizované v systému AKUFLOOR® s plošným zatížením do 350 kg/m2 – viz samostatný montážní návod. Izolace je určena i pro těžké plovoucí podlahy s anhydritem, kde plošné zatížení nepřekročí 300 kg/m2. Doporučená min. tloušťka anhydritové vrstvy je 35 mm (minimální tloušťka musí být v souladu s technologickým předpisem výrobce směsi a musí být uvedena v prováděcím projektu podlahy). Veškeré práce související s provedením anhydritové směsi musí být v souladu s technologickým předpisem konkrétního výrobce směsi.

  • LEHKÁ PLOVOUCÍ AKUSTICKÁ PODLAHA
  • TĚŽKÁ PLOVOUCÍ AKUSTICKÁ PODLAHA S ANHYDRITEM
  • TĚŽKÁ PLOVOUCÍ AKUSTICKÁ PODLAHA S BETONOVOU VRSTVOU

VLASTNOSTI KAMENNÉ VLNY ROCKWOOL

  • Tepelně izolační schopnosti.
  • Nehořlavost – ochrana proti šíření plamene a požáru.
  • Zvuková pohltivost.
  • Paropropustnost.
  • Vodoodpudivost a odolnost proti vlhkosti – deska je v celém objemu hydrofobizovaná.
  • Rozměrová stálost.
  • Odolnost proti alkáliím.

BALENÍ

Deska STEPROCK HD jsou baleny do polyetylénové fólie s označením výrobce a základními údaji o výrobku na štítku. Balíky se kladou na nevratnou dřevěnou paletu o rozměru 2 x 1,2 m. Toto balení je určeno pro venkovní skladování. ROCKWOOL je zapojen do systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů „Systém tříděného sběru v obcích EKO-KOM".

Tajemství moderního života

 

Související produkty

dot