Jak proběhl 29. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2024

Připadá nám, jako by to bylo teprve včera, kdy jsme s pečlivostí skládali materiály a komponovali grafiku našeho stánku, a teď už je Infotherma pouhým záznamem v kalendáři. Čas skutečně letí. Přesto je vzpomínka na tento veletrh, který se tradičně konal v energeticky pulsujícím městě Ostrava, stále živá.

Rádi bychom z celého srdce poděkovali každému klientovi, který našel cestu k našemu stánku. Vaš zájem a zvídavé otázky byly palivem pro naše nadšení a jistotou, že to, co děláme, má smysl. Váš zájem o naše produkty a služby nás nesmírně těší a motivuje nás to k další práci a lepším službám.

Věděli jste, že letošní Infotherma byla více než kdy jindy centrem pokročilých technologií a nových trendů ve stavebnictví? Diskutovalo se o energeticky úsporných řešeních, o nových materiálech a o chytrých technologiích, které mohou naše domovy proměnit k nepoznání. Stavebniny Janík, se zaměřením na kvalitu a dostupnost nejen nových, ale i dobře fungujících a stálých produktů v oblasti stavebnictví, tak byly na správném místě, u středu dění.

Pokud jste se nemohli dostavit osobně a prozkoumat naše stavební materiály a služby, nezoufejte. Jsme tu pro vás online i offline. Máte-li dotazy na některé z našich produktů nebo chcete-li si jen povídat o možnostech vašeho budoucího projektu, rádi Vám odpovíme. Pište nám na janik@stavebniny-janik.cz a my Vám poskytneme všechny potřebné informace a poradíme s výběrem těch správných řešení pro Vaše stavební potřeby.

Ukazuje se, že ve společném úsilí o lepší a udržitelnější bydlení se nám při pohledu do budoucna otevírá řada nových dveří a příležitostí. Věříme, že další Infotherma nám jich ukáže ještě více a s Vaší pomocí, Vašimi nápady a zpětnou vazbou můžeme i my přispět k lepšímu a udržitelnějšímu světu.

Děkujeme všem klientům a také našim partnerům, že jste součástí naší cesty a těšíme se na všechny projekty, které společně realizujeme.

Stavebniny Janík

Infotherma-2024-1-1

Infotherma 2024 

 1707295121622

 

dot