Menu Výrobci Přejít na filtr

Ceresit akrylátová omítka CT 60

Hlazená akrylátová omítka pro vnější i vnitřní použití.

obrázky mohou být ilustrační
CT60.jpg
CT60.jpg

Varianty

Kód výrobku 147000402
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
1 kg
V balení
25 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
37 Kč
30 Kč
Expedice:
skladem 50 kg
balení po 25.000 kg

Popis Ceresit CT 60

Ceresit Ceresit CT 60

 • Akrylátová omítka
 • struktura „hlazená"
 • zrno 1,5 mm, 2,0 mm a 2,5 mm
 • balení: 25 kg plastová nádoba

Základní informace

Omítka Ceresit CT 60 je určena ke zhotovování tenkovrstvých dekorativních omítek na betonových podkladech, na tradičních omítkách nebo na vrstvě vyztužené armovací sítí v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS) za použití desek z polystyrénu. V interiérech lze také aplikovat na sádrových podkladech, na dřevotřískových a sádrokartonových deskách. Při řešení fasád doporučujeme intenzivní tmavé barvy používat pouze na menších ohraničených plochách, např. na architektonických detailech. Omítka Ceresit CT 60 je odolná vůči biologickému napadení houbami, plísněmi a řasami.

Spotřeba:

 • zrno 1,5 mm: cca 2,5 kg/m2
 • zrno 2,0 mm: 3,1 - 3,3 kg/m2
 • zrno 2,5 mm: 3,8 - 4,0 kg/m2

* Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. 

Vlastnosti Ceresit CT 72

 • odolná vůči povětrnostním vlivům
 • nízká savost a vysoká pružnost
 • odolná proti působení alkalické reakce
 • paropropustná a hydrofobní
 • BioProtect – odolný vůči plísním, řasám a houbám
 • barevně stabilní
 • umožňuje strojové zpracování
 • dodáváná ve více než 200 barevných odstínech Ceresit Colours of Nature®

Více informací o receptuře BioProtect

Pracovní postup 

Celý obsah nádoby pečlivě promíchejte. V případě potřeby je možné upravit konzistenci produktu podmínkám aplikace přidáním malého množství čisté vody a opětovným promícháním. Nikdy nepoužívejte zrezivělé nádoby nebo nářadí. CT 60 rovnoměrně naneste na podklad v tloušťce zrna pomocí dlouhého ocelového hladítka drženého šikmo.
Následně získejte homogenní strukturu krouživými pohyby dlouhým plastovým hladítkem přitisknutým naplocho na povrch, abyste dosáhli vzhledu s hustou strukturou kameniva. Na omítku nestříkejte vodu! Práci na jedné ploše byste měli provádět bez přerušení s využitím hmoty se stejnou konzistencí. Pokud je nutné práci přerušit, podél předem vytyčené linie byste měli aplikovat samolepicí pásku. Následně aplikujte omítku, vytvořte strukturu a pásku s přebývající omítkou strhněte. Po přerušení může nanášení omítky pokračovat v místě přerušení (okraj předem nanesené omítky lze ochránit samolepicí páskou). 

2_stir-before-the-use.tif

3_apply-ct60-with-a-long-steel-float.tif

4._float-the-plaster-to-achive-final-structure.tif

Cena a odstíny

Vážení zákazníci,

vyberte si ze vzorníku 211 odstínů Colors of Nature® barevný odstín, který vyhovuje Vašim představám. Následně v přehledu cenových skupin omítek a fasádních nátěrů zjistíte v jaké cenové skupině se daný odstín nachází.

Do poznámky uveďte číslo barevného odstínu, na základě Vašeho výběru Vám bude následně upřesněna cena. 

Ceresit CT 60 prodáváme po celých baleních 25 kg.

Ceresit Colours of Nature®

 

Soubory ke stažení

 

Video ETICS

 

dot