Menu Výrobci Přejít na filtr

Silikátová omítka Ceresit CT 174

Hlazená silikon-silikátová omítka pro vnější i vnitřní použití.

obrázky mohou být ilustrační
CT174-packshot-ECObucket-pl.png
CT174-packshot-ECObucket-pl.png

Varianty

Kód výrobku 147000441
VýrobceiCeresit

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY S OVĚŘENOU KVALITOU Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Systémy Ceresit nabízejí ucelený program pro zateplování, lepení obkladů, izolaci a další.

Parametry produktu:
Váha
1 kg
V balení
25 kg
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
48 Kč
39 Kč
Expedice:
skladem 2 001 kg
balení po 25.000 kg

Popis Ceresit CT 174

Ceresit Ceresit CT 174

 • Silikon-silikátová omítka
 • struktura „hlazená"
 • zrno 1,5 nebo 2,0 mm

Základní informace

Omítka Ceresit CT 174 je paropropustná, hydrofobizovaná a odolná vůči UV záření, povětrnostním vlivům a znečistění. Omítka Ceresit CT 174 je určena k provádění tenkovrstvých omítek na betonových podkladech a tradičních omítkách. CT 174 lze rovněž použít jako fasádní povrchovou úpravu v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS) při zateplování obvodového zdiva budov s použitím desek z polystyrénu nebo minerální vlny. V interiéru lze CT 174 použít také na sádrových podkladech, na dřevotřískách či sádrokartónových deskách. Intenzivní a tmavé odstíny omítek doporučujeme použít pouze na malých plochách, např. architektonických detailech. Omítka Ceresit CT 174 je odolná vůči biologickému napadení houbami, plísněmi a řasami.

Spotřeba:

 • zrno 1,5 mm: cca 2,5 kg/m²
 • zrno 2,0 mm: 3,1–3,4 kg/m²

* Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. 

Vlastnosti Ceresit CT 174

 • dodáván ve více než 200 barevných odstínech Ceresit Colours of Nature®
 • stabilní barevný odstín
 • paropropustná a hydrofóbní
 • nízká nasákavost
 • mechanicky odolná
 • odolná vůči povětrnostním vlivům, znečištění a UV záření
 • BioProtect – omítka odolná vůči plísním, řasám a houbám
 • připravená k okamžitému použití
 • umožňuje strojové zpracování

Více informací o receptuře BioProtect

Pracovní postup 

step1

Celý obsah nádoby byste měli pečlivě promíchat. V případě potřeby je možné upravit konzistenci produktu podmínkám aplikace přidáním malého množství čisté vody a opětovným promícháním. Nikdy nepoužívejte zrezivělé nádoby nebo nářadí. CT 174 byste měli rovnoměrně nanést na podklad v tloušťce zrnitosti pomocí dlouhého ocelového hladítka drženého pod úhlem. Následně byste měli získat homogenní strukturu krouživými pohyby dlouhým plastovým hladítkem přitisknutým naplocho na povrch, abyste dosáhli vzhledu s hustou strukturou plniva.
Nestříkejte na omítku vodu!
Práci byste měli provádět na jednom povrchu bez přerušení, abyste použili produkt se stejnou konzistencí. Pokud je nutné práci přerušit, podél předem vytyčené linie byste měli aplikovat samolepicí pásku. Následně aplikujte omítku, vytvořte strukturu a pásku s přebývající omítkou strhněte. Po přerušení může nanášení omítky pokračovat v místě přerušení. Okraj předem nanesené omítky lze ochránit samolepicí páskou.

 

Cena a odstíny

Vážení zákazníci,

vyberte si ze vzorníku 211 odstínů Colors of Nature® barevný odstín, který vyhovuje Vašim představám. Následně v přehledu cenových skupin omítek a fasádních nátěrů zjistíte v jaké cenové skupině se daný odstín nachází.

Do poznámky uveďte číslo barevného odstínu, na základě Vašeho výběru Vám bude následně upřesněna cena. 

Ceresit CT 174 prodáváme po celých baleních 25 kg.

Ceresit Colours of Nature®

 

Soubory ke stažení

 

Video ETICS

 

Související produkty

dot