Menu Výrobci Přejít na filtr

Minerální izolace Rockwool FRONTROCK MAX E(m2)

Tuhá deska z kamenné vlny.

obrázky mohou být ilustrační Akční cena
Frontrock_max_e.jpg
10_rockwool_3.jpg
Frontrock_max_e.jpg
10_rockwool_3.jpg

Varianty

Kód výrobku
VýrobceiRockwool

ROCKWOOL, a.s. je výrobcem a dodavatelem výrobků, systémů a řešení na bázi kamenné minerální vlny, které zvyšují energetickou účinnost, zajišťují akustický komfort a protipožární bezpečnost budov.

Cena s DPH za m2:
Cena bez DPH za m2:
194 Kč
160 Kč
Expedice:
V nabídce

Zvolte prosím VARIANTU produktu

Popis FRONTROCK MAX E

Tuhá deska z kamenné vlny FRONTROCK MAX E s integrovanou dvouvrstvou charakteristikou je pojená organickou pryskyřicí a v celém objemu hydrofobizovaná. Horní velmi tuhá vrstva desky o tloušťce do 20 mm zabezpečuje vysokou odolnost proti mechanickému namáhání. Tato strana, označená nápisem "ROCKWOOL TOP", se musí osadit směrem ven od fasády! Výrobek splňuje požadavky na ETICS podle ETAG 004 a požadavky kvalitativní třídy A podle TP 01 Cechu pro zateplování budov.

DOPRAVU VÁM NACENÍME INDIVIDUÁLNĚ!

OBLAST POUŽITÍ FRONTROCK MAX E

Deska FRONTROCK MAX E je určena pro stavební tepelné, protipožární a akustické izolace ve vnějších kontaktních zateplovacích systémech (ETICS) mechanicky kotvených s doplňkovým lepením. Deska je vyvinuta pro použití jako lepený a mechanicky přikotvený izolační a nosný podklad pro tenké šlechtěné stěrkové výztužné a omítkové vrstvy prodyšné pro vodní páru. Desku FRONTROCK MAX E lze kotvit povrchovou nebo zápustnou montáží pomocí jakékoli hmoždinky určené pro zvolený systém ETICS, podklad a způsob montáže. Při aplikaci jednotlivých hmoždinek příslušných výrobců je nutné postupovat v souladu s pokyny dodavatele systému. Je možné rovněž použít rozšiřovací talíř, což je výhodné u exponovanějších poloh ETICS. Pro izolaci ostění v tloušťkách 20 – 50 mm se použijí desky FASROCK.

VLASTNOSTI KAMENNÉ VLNY ROCKWOOL

 • Tepelně izolační schopnosti.
 • Nehořlavost – ochrana proti šíření plamene a požáru.
 • Zvuková pohltivost.
 • Paropropustnost.
 • Vodoodpudivost a odolnost proti vlhkosti – deska je v celém objemu hydrofobizovaná.
 • Rozměrová stálost.
 • Odolnost proti alkáliím.

BALENÍ

Deska FRONTROCK MAX E jsou baleny do polyetylénové fólie s označením výrobce a základními údaji o výrobku na štítku. Balíky se kladou na nevratnou dřevěnou paletu o rozměru 2 x 1,2 m. Toto balení je určeno pro venkovní skladování. ROCKWOOL je zapojen do systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů „Systém tříděného sběru v obcích EKO-KOM".

 • V balení 100 x 1000 x 600 mm je 1,8 m².
 • V balení 120x1000x600 mm je 1,8 m².
 • V balení 140x1000x600 mm je 1,2 m².
 • V balení 160x1000x600 mm je 1,2 m².
 • V balení180x1000x600 mm je 1,2 m²

Tajemství moderního života

Zatepletní fasády

Soubory ke stažení


Pomocí této pomůcky lze stanovit počty hmoždinek pro kotvení desek FRONTROCK MAX E a FASROCK v systémech ETICS mechanicky kotvených s doplňkovým lepením. Výpočet probíhá pomocí zjednodušeného návrhu dle článku 5.4.3 ČSN 73 2902, na základě zvolených charakteristik objektu (výška, větrová oblast, kategorie terénu, podkladní materiál), zvoleného tepelněizolačního materiálu a zvolené hmoždinky. 

Poznámka: Informace obsažené v tomto technickém listě vypovídají o vlastnostech výrobků platných v době vydání. Vzhledem k neustálému vývoji materiálů může docházet ke změnám jejich vlastností.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot