Menu Výrobci Přejít na filtr

Dveře protipožární dub

Interiérové požární dveře - zámek FAB.

obrázky mohou být ilustrační
folie-dub-1-large.jpg
alfa-01-cpl-buk-por-large.jpg
folie-dub-1-large.jpg
alfa-01-cpl-buk-por-large.jpg

Varianty

Kód výrobku
VýrobceiMasonite

Tradiční český výrobce dveří již od roku 1960.

Vlastnosti:
Povrchová úprava:
Kašírovacífolie-dub
Cena s DPH za ks:
Cena bez DPH za ks:
2 990 Kč
2 471 Kč
Expedice:
skladem 20 ks

Zvolte prosím VARIANTU produktu

Popis Dveře protipožární dub

Požárními dveřmi se rozumí požární uzávěry otvorů včetně příslušenství a funkčního vybavení, které brání (EI) nebo omezují (EW) šíření požáru v požárně dělících konstrukcí. Požární uzávěry se skládají z požárních dveří, které musí být osazeny v požární obložkové nebo kovové zárubni s těsněním nebo bez těsnění s tloušťkou plechu od 1,5 do 1,8 mm vyrobených dle normy ČSN 746501. Dveřní křídlo a zárubeň musí jako celek splňovat veškeré náležitosti pro požární uzávěr dané odolnosti. Tyto uzávěry jsou vyráběny a certifikovány s protipožární odolností EI (EW) 30 DP3.

Požární uzávěry CARMAN-DOORS jsou odzkoušené pro osazení jak do lehkých montovaných konstrukcí (např. protipožární sádrokartonové), tak i do tuhých konstrukcí (např. zděných). Protipožární dveře mají vždy štítek s označením požární odolnosti.

Tyto uzávěry jsou vyráběny a certifikovány s protipožární odolností EI (EW) 30 DP3. Ani zde nemusíte slevovat ze svých estetických nároků, protože protipožární výrobky si zachovávají design jednotlivých modelových řad. Dveře protipožární jsou vyráběny v modelových řadách alfa.01, alfa.11, beta.02, beta.03 a delta.01. Obložkové protipožární zárubně jsou dodávány v povrchových úpravách odpovídajících danému modelu.

 

Značení uzávěrů

 • EI = požární uzávěr bránící šíření požáru (splňují přísnější požadavky na požární bezpečnost a mohou být použity tam, kde jsou požadovány uzávěry EW)
 • EW = požární uzávěr omezující šíření požáru
 • 30 = minimální doba požární odolnosti udávaná v minutách, po kterou je konstrukce schopna odolávat účinkům požáru podle normou definovaných podmínek a kritérií
 • DP3 = konstrukce požárních uzávěrů zvyšující v požadované době požární odolnosti intenzitu požáru (dřevěný požární uzávěr)
 • C = požární uzávěr opatřený dveřním samozavíračem
 • S = kouřotěsný požární uzávěr, který je odolný proti průniku zplodin hoření v množství, které je zdraví nebezpečné

Vlastnosti Dveře protipožární dub

 • Šířka dveří: 60, 70, 80, 90, 110 cm
 • Výška dveří: 197 cm
 • Zámek: FAB
 • Rozteč zámku: 72 mm
 • Povrchová úprava: kašírovací folie

 

Soubory ke stažení

 

Virtuální prohlídka dveře Stavebniny Janík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot