menu
Přejít na filtr

Nátěr na dřevo Bochemit PLUS I 1 kg (2092439)

Insekticidní přípravek pro ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem.

obrázky mohou být ilustrační
BOCHEMIT_PLUS-I_1L_CZ-SK-HU_03022016.jpg
BOCHEMIT_PLUS-I_1L_CZ-SK-HU_03022016.jpg
Kód výrobku 141800033
VýrobceiBochemie

Bochemie na trhu známá jako výrobce vysoce kvalitních produktů, specializovaných na chemické a čistící prostředky pro domácnost a průmysl přes ochranu dřeva až po součásti průmyslových akumulátorů a povrchové úpravy kovů.

Vlastnosti:
Barva:
čirá
Parametry produktu:
Váha
1 kg
Cena s DPH:
Cena bez DPH:
299 Kč
247 Kč
Záruka
24 měsíců
Expedice:
skladem 28 ks
ks

Popis Bochemit PLUS I

Koncentrovaný insekticidní přípravek pro ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, dřevokaz, tesařík, mravenci, pilořitka velká apod.) a to ve všech jeho vývojových stádiích (vajíčko, larva, kukla, dospělý jedinec) v napadeném dřevě. Přípravek dále slouží k následné preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu.

Použití Bochemit PLUS I

Pro povrchovou impregnaci řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva při stavbách a rekonstrukcích v interiérech (třídy použití 1 a 2 dle ČSN EN 335). Lze použít i v případě, kdy je nutná sanace dřeva napadeného dřevokazným hmyzem v kombinaci s preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použít krycí nátěry.

Aplikace Bochemit PLUS I

Aplikuje se nátěrem, postřikem, máčením, tlakovou injektáží.

Vzhled ošetřeného dřeva

Výrobek po naředění vodou nebo lihem vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá a zachovává si svůj přirozený vzhled. Přípravek je transparentní a nezpůsobuje žloutnutí dřeva.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot