Vyhraj zájezd za stovku a soutěž s BEST!

banner best soutez

JAK SE ZÚČASTNÍM SOUTĚŽE?

  • Pokud jste řemeslník nebo stavební firma, pak právě pro Vás jsme připravili novou soutěž o hodnotné ceny ve výši 500 000 Kč.
  • Stačí se zaregistrovat v níže uvedeném formuláři, dále nakoupit kdekoliv zboží BEST (tzn. v široké síti prodejen stavebních hmot, v podnikových prodejnách BEST) v minimální hodnotě 10 000 Kč bez DPH a poslat z telefonu registrovaného do soutěže SMS ve tvaru „BESTOVKA den.měsíc." (např. BESTOVKA 29.7.) na tel. č. +420 730 892 959 (SMS je účtována dle Vašeho tarifu) , kde den a měsíc znamená datum nákupu (pro případ výhry si uchovejte účetní doklad).
  • Na konci každého měsíce až do skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří splní podmínky pro účast v soutěži.

 

Čím více nákupů, tím větší šance na výhru.

  • Stačí po každém nákupu poslat SMS na výše uvedené číslo. Pokud tedy například nakoupíte 3x vždy za nejméně 10 000 Kč a pošlete 3x SMS, tak ve slosování budete mít 3x větší možnost vyhrát jednu z cen.

Jakou výhru můžete vyhrát?

  • To záleží pouze na vás. Výhru si jednoduše vyberete v registračním formuláři. Pokud budete vylosován, tak získáte vybranou výhru.

www.best-bonusy

Vyplním údaje na webu

www.best-bonusy-1

Nakoupím a pošlu SMS

www.best-bonusy-2

Zúčastním se losování

 
www.best-bonusy-3
Pokud se zúčastníte soutěže, tak se automaticky zařazujete do slosování o hlavní výhru - poukaz na zájezd v hodnotě 100 000 Kč.
Losování proběhne na konci soutěže. Navíc zde také platí, že čím vícekrát nakoupíte, tím vyšší bude vaše šance na výhru. Podrobné informace naleznete v pravidlech.
 
Informace, pravidla soutěže a formulář pro vyplnění najdete na stránckách firmy BEST

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot