Fibre Force

visible-fibres-for-strenght--and-flexibility.

this-innovative-solution-guarantees--long-lasting-durability-over-the-years.

Fibre Force - Jak to funguje?

Tato inovativní technologie založená na vláknech, poskytuje mimořádnou pevnost a flexibilitu. Polymery v lepidlech Ceresit na obklady a dlažby vytvářejí zpevněnou zónu, která upevňuje vazbu lepidla s dlaždicí nebo obkladem a pomáhá dlouhodobě udržovat polymerovou matrici.

Při instalaci obkladu nebo dlažby se pod dlaždicí či obkladem vytvoří díky tlaku, který je vyvíjen při přitlačení dlaždice nebo obkladu na požadované místo, tenká vrstva s jemnými částicemi pojiva, polymerními částicemi a nyní i s vlákny. Vlákna udržují stabilitu filmu v průběhu let, jelikož bez nich by se film po vyschnutí zmenšil a ztratil by svou sílu.

Díky novému řešení založenému na vláknech můžete dosáhnout dlouhodobého účinku i v těch nejnáročnějších a nejkritičtějších oblastech.

Jaká jsou potenciální rizika standartních lepidel na obklady a dlažbu?

Po aplikaci lepidla na obklady a dlažbu mikrostruktura cementu pomalu vylučuje vodu, dokud nezůstane určitá zbytková vlhkost. Tento proces může trvat několik let. Toto neustálé smršťování vytváří napětí, které by v nejhorším případě mohlo způsobit odpadnutí dlaždice.

Jaký je účel polymerů?

Polymery ve flexibilních lepidlech na obklady a dlažbu Ceresit posilují strukturu cementové matrice a garantují dobré chemické lepicí vlažnosti – dokonce i na kritických podkladech působí jako flexibilní pojivo mezi dlaždicí a pokladem

Ceresit vyvinul kompletní sortiment flexibilních lepidel na obklady a dlažby s technologií Fibre Force. Použití nových produktů s technologií Fibre Force Vám poskytne výhody jako je zvýšení síly, snížení absorpce vody, lepší prostorovou stabilitu a dlouhotrvající trvanlivost v průběhu let.

Jaké jsou výhody technologie Fibre Force?

  • Vytváří zesílenou vrstvu mezi obkladem nebo dlaždicí a podkladem
  • Dlouhodobě zabrnuje rozpadnutí polymerové matrice

Oblast použití

Fibre_force_OP-100

Podívejte se na Fiber Force video!

 

Bezpečné pro vaše zdraví

Vlákna používaná v celém sortimentu lepidel na obklady dlažbu Ceresit Flexible (CM 12 PLUS, CM 16, CM 17 a CM 22) splňují kritéria Poznámek Q a R (část 1.1.3, Příloha VI Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008). Tento druh vláken Evropskou komisí není klasifikován jako karcinogenní.

Používání vláken u lepidel na obklady dlažbu Ceresit Flexible neovlivňuje klasifikaci a značení těchto výrobků a nemění současné preventivní opatření či kontrolní mechanismy doporučené při jejich manipulaci a aplikaci.

Výše uvedená tvrzení jednoznačně potvrzují, že vlákna používaná u lepidel na obklady a dlažbu Ceresit Flexible jsou celkově neškodná při dodržování stejných bezpečnostních pokynů jako u výrobků bez vláken.

heart

Co je EC1 certifikát?

EMICODE je mezinárodně uznávaný kvalitativní standard pro produkty s nízkými emisemi. EC 1 PLUS znamená, že produkt má nejnižší možné emise. Čím nižší podíl emisí, tím méně kontaminované pracovní prostředí a ovzduší v uzavřených prostorách.

ec1

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot