menu
Přejít na filtr

Nátěr na dřevo Lignofix E-Profi bezbarvý 1 kg

Fungicidní a insekticidní koncentrát pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva.

obrázky mohou být ilustrační
g268-o-Lignofix-e-profi.png
impregnace lignofix.jpg
g268-o-Lignofix-e-profi.png
impregnace lignofix.jpg
Kód výrobku 142000201
VýrobceiStachema

Společnost STACHEMA byla založena v roce 1991 na Slovensku, následně v roce 1992 v České republice a v současné době je jedním z předních výrobců a dodavatelů kompletního sortimentu stavební chemie, materiálů pro povrchové úpravy fasád, chemických přípravků a speciálních hmot.

Vlastnosti:
Barva:
čirá
Parametry produktu:
Váha
1 kg
Cena s DPH:
Cena bez DPH:
204 Kč
169 Kč
Doporučená cena vč. DPH
219 Kč
Expedice:
skladem 5 ks
ks

Popis Lignofix E-Profi bezbarvý

Lignofix E-Profi je vysoce účinný přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.

Koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí), dřevozbarvujícím houbám a plísním. Je určen k povrchové impregnaci dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty) a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Barevné modifikace: bezbarvý, zelený, hnědý.

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Použití Lignofix E-Profi bezbarvý

Po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné dřevo. Dřevo napadené dřevokaznými houbami odstraňte do vzdálenosti alespoň 0,5 m od okraje viditelného napadení a nahraďte ho novým; pokud je napadeno i zdivo, odstraňte omítku, vyškrabejte spáry, zdivo opalte hořákem a preventivně ošetřete tímto přípravkem. 

Vydatnost: 1 kg koncentrátu na 50 m2.

Upozornění: Při aplikaci přípravku zabraňte kontaktu s difuzní fólií, po zaschnutí není kontakt s fólií na závadu. Dodržujte aplikační návod výrobce fólie. Obsahuje propikonazol a 3-jod-2- propinylbutylkarbamát(IPBC). Může vyvolat alergickou reakci. Uvedené informace platí i pro barevné modifikace. Výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím výrobku.

Vlastnosti Lignofix E-Profi bezbarvý

Typové označení (dle ČSN 490600-1): FB, P, B, IP, 1, 2, 3, S.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. SouhlasímVíce

dot